Uçak Bileti İçin Çağrı Merkezi

Uçak Bilet Hattı : (0850) 302 54 93

Bilet Değişim : (0850) 840 48 05

Bilet Açığa Alım : (0850) 302 54 93

pegasus pegasus iletişim
Havayolları ücretsiz iletişim

Uçak Bileti seyahati sunduğu geniş hizmet olanları ile herkese cazip geliyor. Peki, uçak seyahati etmesinde yasak olan bireyler kimler? Bu sorun yanıtını merak edenler bizleri dikkatlice dinlesin. Evet,  yeni doğmuş bebekler yani; yedi gününü doldurmamış bebeklerin uçak seyahati etmelerine izin verilmemektir.
Kıbrıs’ta bulunan şubeleri aracılığı ile kolaylıkla uçak biletlerini satın alabilir yolcular. Bilindiği gibi uçak bileti’nin nereden kesildiğinin pek bir önemi yoktur. Asıl önemli olan uçak bileti’nin kesildiği yöndür. Yani ankara’dan kesilen bir biletle istanbul’dan diyarbakır’a gidiş kolaylıkla yapılabilmektedir.
Bilet iletişim adresleri ile Türkiye’de öncü firmalardan bir tanesi olan havayolları ücretsiz müşteri hizmetleri telefon ile uçak biletinizi çağrı merkezimiz aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Çünkü yeni doğan vücudu dünya ile adapte olmaya çalışırken uçuş sırasındaki basınç farklarını tolere edemeyecek, çeşitli sağlık sorunlarının oluşmasına zemin hazırlayacaktır. Aynı zamanda hamile bayanların uçak seyahatlerinde de dikkatli olmaları gerecektir. Hem anne hem de bebek sağlığı açısından tekli gebeliklerin son dört haftalarında uçak seyahati yapmaları sakıncalı olacaktır.

Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Çoklu gebeliklerde ise son sekiz haytanın uçak seyahatleri için sakıncalı olduğunu belirtmekte fayda var. Uçak seyahati kalp hastaları içinde sakıncalı olabiliyor. Kalp krizinin bir belirtisi olan dinlenme halindeki göğüs ağrısı ve kalp yetmezliği olan hastaların uçak bileti seyahatinde bulunmaları can güvenlikleri açısından oldukça tehlikelidir. uçak bileti seyahatlerinde, ciddi sağlık sorunu olan bireyler hem kendi sağlıkları hem de diğer yolcuların sağlık durumları değerlendirildiğinde yolculuğa dahil edilmemektedir.

Ciddi bulaşıcı hastalıkları olan bireylerde bu nedenden ötürü uçak yolculuklarına dahil edilmez. havayolları müşteri hizmetleri uçak yolculuğundaki anı basınç değişikliklerini tolere edemeyen ve kafa içi basıncı yüksek olan bireylerin de uçak seyahatinde bulunmaları son derece tehlikelidir.

www.indirimsepeti.gen.tr internet sitemiz aracılığı ile havayolu müşteri hizmetlerini telefonla uçak bileti satın almak isteyen yolcularımız kolayca uçak biletlerini satın alabilir, gelen sms’teki pnr kodu ile uçuşlarını 24 saat öncesinden online olarak check-inn yapabilirler.

Bilindiği gibi uçak bileti satışları internet üzerinden online olduğu kadar havayolları çağrı merkezi aracılığı ile de yapılabilmektedir. Tecrübesiz yolcular için son derece kolaylık olan telefonla uçak bileti satışı, son dönemlerde gittikçe daha da fazla önem kazanmaktadır.
havayolları müşteri hizmetleri havayolu yolculuğunuzdaki basınç değişikliklerini en iyi kontrole eden östaki borusudur ki bu borunun tıkanıklığın da uçak seyahatinizi gerçekleştiremezsiniz.

Havayolları Ücretsiz Çağrı Merkezi

Görüldüğü gibi uçak seyahati edemeyecek olan bireylerin önceden bilinçlendirilmesi, yolculuk sırasında yaşanacak aksiliklerin ve can kayıplarının önlenmesi adına gerekli olacaktır. Yakın zamanda kalp krizi geçirmiş olanların olası atak durumları nedeniyle uçak yolculuğuna alınmayacak olmanı da belirtmekte fayda var. Sağlık soruları olan yolcuların daha detaylı bilgi ve uçak biletlerinin alımı için (0216) 606 11 53 telefon numarası ile irtibata geçmesi gerecektir.

İlk defa uçak yolculuğunda bulunacakların içindeki heyecanı ve tedirginlikleri duyuyor gibiyiz. Heyecanlı olmanızı anlıyor fakat içinizdeki tedirginliği bir kenara bırakın. Can güvenliğini en az sizin kadar düşünen ve sizleri bu noktada bilinçlendiren ekibimize merak ettiğiniz bütün soruları yönlendirebilirsiniz. Sorularınıza en güvenilir yanıtları bizler ile bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uçak yolculuğunuzda dikkat etmeniz gereken bir diğer etmen ise hazırlayacağız bavul olacak. Elbette ki otobüs veya tren yolculuklarınızda olduğu gibi elinize ne geçenle bavulu doldurmayacaksınız. Aksi takdirde ek bagaj ödemeleri ile uğraşacaksınız belki de ek bagaja verdiğiniz ücret içindeki eşyalardan daha çok tutacaktır.

Uçak bileit için müşteri hizmetleri ile yolculuğunuzda sizlere vereceğimiz ipuçlarını kulak ardı etmemeniz seyahatin eğlenceli ve güzel geçmesine yardımcı olacaktır. Uçak seyahatlerinde bagaj sorunun önüne geçebilmek adına bazı hava yolları çeşitli ek bagaj fırsatları sunmaktadır. Ek bagaj uygulamaları bazı hava yolları için ailenizle yapacağınız tatillere özel fırsatları da içeriyor.

Havayolları Ücretsiz Hizmetleri

www.setindir.com internet sitemiz de diğer internet sitelerimiz gibi yurtiçi ve yurtdışı ucuz uçak bileti satışı yapan çağrı merkezlerinin telefon numaralarını bir araya toplamak amacı ile kurulmuş başarılı bir girişim olarak görülmektedir.

Sevdikleriniz de doyasıya eğlenmeniz ve ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz bütün eşyalarınızı yanınızda götürebileceksiniz diye sizlere özel uygulana ek bagaj uygulamadan bir an önce haberdar olmak için (0216) 606 11 53 telefon numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bavul hazırlığına başlamadan önce seyahatiniz için tercih edeceğiniz hava yolu şirketinin bagaj sınırını ve sizlere özel kampanyalı bagaj eklemelerini öğrenmenizde fayda var. Bagaj miktarını öğrendikten sonra seyahat hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Havayolları İçin Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Bilet için çağrı merkezi genel olarak bagaj sınır 20 kg civarında olmaktadır. Seyahatlerinizde ek bagaj ücretine tabii tutulmamak için bagaj hazırlıklarınızda yanınıza alacağınız eşyaların ayıklanması gerekiyor. Tatiliniz için yapacağınız uçak uçuşların da ise bu ayıklamada elediğiniz en çok eşya ya çocuğunuza ait olacaktır ya da bayanlara…

Çocuğunuz veya da eşiniz bavullarını dilediğince hazırlasın diye şimdi ek bagaj ücretlerin dev gibi kampanaya. Ek bagaj fırsatlarından haberdar olmak ve uçak biletinizi en konforlu hava yollarından temin etmek için tek yapmanız gereken 0216 606 11 53 telefon numarasını tuşlamanız olacaktır.

Makaleyi Oyla
[Total: 1 Average: 4]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir