Ana Sayfa / Ücretsiz Müşteri Hizmetleri / Uçak Bileti Tarih Erteleme

Uçak Bileti Tarih Erteleme

Bilet Erteleme : (0850) 302 54 93

Uçak Bileti İletişim : (0850) 840 48 05

İletişim Ankara : (0312) 988 14 52

pegasus pegasus iletişim
ucuz uçak bileti iletişim

Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır

Bilindiği gibi bütün havayolları’nın gelirlerinin yüksek bir bölümü uçak bileti değişiklik ve satışlarından sağlanmaktadır. Fakat bu gelirlerin yanında ek gelir olarak; bilet değiştirme ve bilet erteleme gibi ek hizmetler de vererek gelir sağlanabilmektedir. havayolları ve diğer low-cost havayolları’nın gelirlerinin düşük bir kısmı uçak bileti satışlarından sağlanmaktadır.

Çoğu havayolu yolcusunun ve diğer ulaşım yapan yolcuların ortak sorunlarından birisi de son dakikaya kadar ekstra bir durum çıkabildiğinde biletlerdeki değişim ücretleridir. Erken rezervasyon ile satışa sunulan ve kampanyalı uçak bileti değiştirme ile satışa sunulan biletlerde promosyon sınıfı olduğu için değişimde cezai işlem uygulanabilmektedir.

Bütün havayolları’nda uçak bileti erteleme işleminde cezai işlem uygulanabilmektedir. havayolları‘nda uçak bileti erteleme işlemi yapıldığında da bir işlem ücreti tahsil edilmektedir. bilet erteleme işlemi yapmadan önce, uçak biletinizi ilk alırken flex özelliği ile yurtiçi uçuşlarda 12.99 tl, yurtdışı uçuşlarda ise 10 dolar fark ile esneklik özelliği satın alabilirsiniz.

Pegasus bilet değiştirme telefon : 0850 302 54 93 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uçak biletinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı daha önce satın almış olduğunuz Pegasus Havayolları’na ait uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolları Flex Özellikli Bilet Değiştirme

Havayolları Ücretsiz İletişim ‘nın “sınırsız değişiklik hakkı” sloganı ile hizmete sunduğu flex biletler, iletişim yolcularında uçak biletlerini istedikleri kadar değişikliği ücretsiz yapabilme imkanı sağladığı gibi bir yanlış düşünceye sebebiyet verebilmektedir.

Havayolları Flex özelliği ile satın alınan biletlerde; bilindiği gibi bütün Dünya’da havayolu uçak bileti satışları borsa sistemine benzeyen bir yöntem ile satışa sunulmaktadır. Bu borsa sisteminde de hiçbir parkurun sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, bilet erteleme de bir cezai işlem çıkıyordu. Bu flex özelliğini satın alan yolcularımız havayolları uçak biletlerini dilerlerde flypgs.com‘dan, dilerlerse de iletişim çağrı merkezimiz aracılığı ile herhangi bir cezai işlem uygulanmadan değişim yapabilirler.

flex özelliği olmayan biletlerde ise yurti uçuşlarda minimum 40 tl, yurtdışı uçuşlarda ise minimum 25 dolar – euro cezai işlem uygulanabilmektedir.

Havayolu Bilet Açığa Alma

havayolları’nda diğer havayollarının çoğunda olmayan bilet açığa alma özelliği de bulunmaktadır. Flex özelliği alınmayan biletlerde açığa alım ücreti internet sitesi üzerinden 40 tl fiyat ödeyerek açığa alım işlemi yapılabilmektedir. Flex özelliği alınan uçak biletlerinde ise açığa alım ücreti ödenmemektedir.

Havayolu Uçak Bileti İletişim biletinizi açığa aldığınızda, 1 sene içerisinde ilk ödediğiniz ücreti havayolu firması açıkta tutar, 1 sene içerisinde de istenilen herhangi bir yönde kullanabilir yolcularımız. Burada da dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da, açığa alınan biletleri aktif etmek istediğinizde istenilen uçuş. Sizin uçuşunuzdan yüksek ise havayolu aradaki farkı sizden tahsil eder, daha düşük ise ücret iadesi yapmaz.

Bir diğer konumuzda ise havayolu biletleri için ücretsiz iletişim adlı makalemizde havayolları iletişim ‘nın işlemlerinin hepsinin ücretsiz çağrı merkezi aracılığı ile nasıl yapılabileceği hakkında bilgi verdik. Okumanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

İlk Yorum

  1. Herşey için çok teşekkür ederim. Gerçekten pegasus pegasusmizi değiştirmek için aradık ve sorunsuz bir şekilde pegasus biletimizi değiştirdir.

    Çıkan fiyat farkını da peşin fiyatına 6 taksite bölmeniz gerçekten bizler gibi düşük ücretle çalışanlar için ayrıca güzel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetlerini Ara