Havayolu Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Bilet İletişim : (0850) 302 54 93

Bilet Değişikliği : (0850) 840 48 31

Bilet Açığa Alım : (0850) 840 48 05

Samsun İletişim : (0850) 302 54 93

pegasus müşteri hizmetleri
müşteri hizmetleri

Bilet Müşteri Hizmetleri

Firmamız, uçuş biletleriniz üzerindeki işlemlerinizde sizlere yardımcı olmak için hazırdır. Türkiye’nin en profesyonel uçuş firmalarından biri olan iletişim, uçuşları daha avantajlı ve fırsatlarla dolu hale getirmeye çalışmaktadır.

Aylar öncesinde satın aldığınız biletin tarihi ya da saati üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, firmamızın (0850) 302 54 93 telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Değişiklikler, telefon üzerinden yapacağınız görüşme ile anında gerçekleştirilecektir.

Uçak biletlerinde erken bilet almak, her zaman daha uygun olduğu için pek çok kişi aylar öncesinden biletlerini almaktadır. Tahmin edilemeyen durumlar ya da olumsuz hava şartları gibi problemler ortaya çıktığında, seyahat planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, hemen firmamız ile iletişime geçerek, biletlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Ücretsiz Çağrı Merkezi

iletişim firması, yaklaşık 20 yıldır verdiği hizmet ile ülkemizde en çok tanınan uçuş firmalarından birisidir. Güvenilir ve kaliteli bir yolculuk için en çok tercih edilen şirketler arasındadır. Firma, ulaşım konusunda çok sayıda tecrübeye sahip olduğu için hizmet kalitesinin nasıl iyileştirilebileceği konusunda hızlı kararlar alabilmektedir.

En hızlı gelişen hava yolu şirketlerinden biri olarak, yolcuların seyahatlerinden memnun bir şekilde ayrılmaları amaç edinilmiştir.

-Teknik Alt Yapı

Uçak yolculuklarında teknik alt yapı çok önemlidir. Şirketin kullandığı araçlar, uçakların kalitesi gibi ayrıntılar güvenli bir yolculuk için çok önemlidir. Uçaklar ne kadar sağlam ve teknolojik olursa olsun, düzenli olarak bakımlarının yapılması ve gerekli kontrolden geçmeleri gerekir. müşteri hizmetleri, teknik kadrosu ile diğer hava yolu şirketlerini geride bırakabilecek seviyededir.

Alanında uzman kişilerden oluşturulan kadrolar, hizmet verilen tüm hava yollarında aktif bir şekilde çalışmaktadır. Uçaklar, güvenli bir uçuş için hazırlandıktan sonra yolcu alımı yapılmaktadır. Uçuş sırasında sorun yaşanması muhtemel uçaklar, kesinlikle seyahatlerde kullanılmamaktadır. Firmanın bu konudaki tavrı oldukça nettir. Yolcuların can güvenliği, hiçbir şekilde riske atılmamaktadır.

-Uygun Fiyat, Kaliteli Yolculuk

Diğer firmalardan öne çıkaran bir diğer özellik ise bilet fiyatlarının oldukça uygun olmasıdır. Son dakika alınan biletlerde bile çeşitli fırsatlar söz konusu olabilmektedir. TElefon numarası’nın resmi sitesine üye olan yolcular ise, topladıkları uçuş puanları ile seyahatlerini daha ekonomik hale getirebilirler. Uçuş sırasında, yemek ve diğer ikramlar da yolcuların memnuniyetini sağlamaya yönelik hazırlanmıştır.

Bilet Değişikliği İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

Biletinizin tarihini ya da uçuş saatinizi değiştirmeniz gerekiyorsa, izlemeniz gereken adımlar oldukça basittir. Öncelikle, (0850) 302 5493’ü arayarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz tarih ve saatin uygunluk durumuna göre biletiniz değiştirilecektir. Uçuşların dolu olması halinde, alternatif seçenekler de sunulmaktadır.

Size en uygun tarih belirlendikten sonra ise biletiniz değiştirilmektedir. İnternet üzerinden işlem yapacak yolcular ise, web sitesi üzerinden “Bilet İşlemleri” bölümüne girerek, biletlerinde değişiklik yapabilir. Bilet işlemleri için PNR ya da E-Bilet Numarası ile yolcunun soyadı istenmektedir. Bu bilgiler ilgili alanlara girildikten sonra bilet hakkında işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Bilet değişikliği için ücretsiz çağrı merkezi numarası hakkında detaylı bilgi verdiğimiz diğer makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir