Ana Sayfa / Ücretsiz Müşteri Hizmetleri / Havayolları Ofisi İletişim

Havayolları Ofisi İletişim

Uçak Bilet İletişim : (0850) 302 54 93

Havayolu Bilet Erteleme : (0216) 456 97 11

Ucuz Uçak Biletleri : (0850) 302 54 93

pegasus müşteri hizmetleri

Havayolları; Türkiye’nin ilk low-cost havayolu, yani düşük bütçeli havayolu olarak geçmektedir. Yolcularına düşük bütçeli uçma fırsatını Türkiye’de ilk uygulayan havayolu olmakla birlikte, yurtiçi ve yurtdışı seferlerinde hızla en büyük havayolu firması olma yolunda ilerlemektedir.

Low-Cost Havayolu Nedir ?

Bilindiği gibi dünya’da havayolu olarak yolcularına hizmet veren yüzlerce havayolu firması bulunmaktadır. Bu havayolu firmaları içerisinde hizmet verirken, bazı havayolu firmaları fiyat-bütçe’ye önem verirken, bazı havayolu firmaları da konfor’a ve lüks’e önem vermektedir. Lüks uçak yolculuğu olarak hizmet veren ve fiyatı çok fazla önemsemeyen havayolu firmalarına örnek göstermek gerekirse; Türkiye’de Türk Hava Yolları bunların en güzel örneğidir. 

Bu havayolu firmasında yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti fiyatları, havayolları uçak bileti iletişim‘e göre oldukça pahalı olmakla birlikte bazı avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Konumuz düşük bütçeli havayolu firmaları olmasından dolayı bu avantajlardan ve dezavantajlardan bahsetmeyeceğiz.

Gelelim bilet telefon numarası, yani düşük bütçeli havayolu firmalarından Türkiye’de öncü firma olan havayolları iletişim firmasına. havayolları‘nın gelir kaynaklarından büyük bir bölümü sanıldığı gibi uçak bileti satışlarından sağlanmamaktadır. Bu gelirlerin en büyük bölümü uçak bileti tarihi değiştirme, ekstra bagaj ekleme ve bilet açığa alma olarak sağlanmaktadır.

Fiyat olarak diğer havayolu firmalarından düşük fiyat politikası yürütse de havayolları ücretsiz iletişim, diğer yapılan bütün işlemlerde de ekstra ücret talep ederek fiyatta sağladığı indirimleri bu yöntem ile kendisine ekstra gelir sağlamaktadır.

Bilet Çağrı Merkezi

Bilet İletişim Telefon olarak internet’te yüzlerce, hatta binlerce telefon numarası olmasına rağmen havayolları‘nın yaptığı sadece uçak bileti satışı sağlamaktadır. Oysa ki, havayolları iletişim olarak çağrı merkezi‘ne ulaşmak isteyen yolcularının büyük bir bölümü uçak biletlerini internet üzerinden alabildikleri için bagaj ekleme veya uçak bileti bilet değişikliği, bilet açığa alma gibi işlem yaptıracak yolcularımız bu numaralardan işlemlerini yaptıramamaktadır.

Ücretsiz olarak havayolları numaramız (0850) 302 54 93 numaralı çağrı merkezimizi aracılığı ile, ekstra görüşme ücreti ödemeden kolayca uçak bileti satın alabilir, uçak biletlerinizde tarih ve sefer değişikliği yapabilir ve dilerseniz biletinizi açığa alım yapabilirsiniz.

Havayolları Ofisi İletişim
Konu Değerlendirmeleri

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Uçak Bileti Satış Ofisi

Erzincan Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93 Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

8 yorumlar

  1. Mrb iyi geceler sitenizdeki bürün numaları aradım fakat nedense kimse doğru dürüst bilgi vermiyor.her neyse konuya geçiyim.sizden 30 agusto tarihine erzuruma gitmek için almıştım sitenizden fakat hava alanına geldiğimde uçak yolcu kapasitesi üstünde bilet sattığı için bana yer kalmadığı söylendi para iadesi yapılacağını söyleniz 1 eylül tarihinde fakat bankayı aradığımda kredi kartıma 236.99tl yatması gereken miltar hala yatmamış elimde iadenin yapılacağına dair makbuz var paramın en geç sabah kredi kartıma yatmasın istiyorum aksi halde gidip şikayetçi olacağım.

    • Hilal Hanım öncelikle yaşamış olduğunuz gecikmeden dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

      PNR kodunuzu yorum olarak yazmanız mümkün müdür ? Gerekli kontrolleri yaparak bilgi aktaralım sizlere.

  2. ordu -Giresun Kıbrıs direk uçuş kalktımı

Müşteri Hizmetlerini Ara