Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93

sivas pegasus müşteri hizmetleri
Erzincan pegasus müşteri hizmetleri

Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok gelişim gösteren hava meydanlarından bir tanesidir. Bu hava meydanına gerek şehrin potansiyeli gerekse çevre illere ulaşım sağlamanın kolay olması dolayısıyla pek çok firma sefer düzenler olmuştur.

Bu düzenlenen seferlerden pek çoğu haftanın her günüdür ve İzmir, Ankara, İstanbul gibi şehirlerden karşılıklı olarak icra edilmektedir. Erzincan Havalimanı’nda boy gösteren firmalardan bir tanesi ise Tüm Hava Yolları‘dır. Tüm Hava Yoları’nın iletişim bilgileri de bu nedenle pek çok kimsece merak edilir.

Erzincan havayolu ofisleri iletişim numaraları sayesinde havayollarından bilet rezervasyonu yapılması söz konusu olabilecektir. Yolcuların bu işlemleri gerçekleştirebilecekleri numara ise 0850 302 54 93 olarak ifade edilebilir. Bu, Tüm Hava Yolları‘nın telefon numarasıdır.

Pegasus Çağrı Merkezi Hizmeti Ücreti

Pegasus Hava Yolları low cost olarak adlandırılan bir firma olduğundan dolayı pek çok hizmeti ek ücrete tabidir. Hal böyle olunca da Hava Yolları ile seyahat edecek olan yolcuları çağrı merkezi hizmetinden istifade etmek istedikleri durumda ücret ödemek durumunda kalacaklardır ve operatör tarafından sunulmakta olan dakikalar ya da paketler bu kullanım dâhilinde kabul edilmeyecektir.

Çağrı merkezleri hizmetinin ise dakikası bir lire elli kuruş olarak belirlenmiştir. Ancak seferlerin iptal olması ya da uçuşta ciddi bir gecikme yaşanması halinde yolcular ile Hava Yolları ya ücretsiz olarak iletişim kuracak ya da çağrı merkezleri hizmeti için ücretsiz bir iletişim numarası takdim

Çağrı Merkezi Marifeti ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Pegasus Çağrı merkezi sayesinde neredeyse her türlü işlemi icra etmek mümkündür. Bu işlemlerden bir tanesi de ek bagaj satın alma işlemidir. Bunun yanı sıra Hava Yolları dış hat uçuşlarında bagaj hakkı sunmadığından dolayı bagaj hakkının da yine çağrı merkezinden satın alınabilmesi mümkündür.

Nihayetinde çağrı merkezi sayesinde yemek siparişi, spor ekipmanlarının taşınması ve evcil hayvana yönelik rezervasyon gerçekleştirilmesi gösterilebilir. Buna ek olarak yeni uçak bileti rezervasyonu, bilet iptali ve bilet değişimi benzeri işlemlerin de çağrı merkezi hizmetleri sayesinde icra edilmesi mümkün olacaktır.

Yolcuları Hangi Durumlarda Uçağa Kabul Edilemeyebilir?

Hava Yolları uygun fiyatına karşın Erzincan’a gerçekleştirdiği uçuşlarda yolcularına kaliteli ve güvenli bir uçuş deneyimi yaşatan firmalar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı şirket pek çok kez bazı keskin politikalar uygulayabilir. Bunlardan bir tanesi ise yolcuların gerektiğinde uçağa kabul edilmemesidir. Şöyle ki, yolcunun alkollü olması ya da herhangi bir uyuşturucu maddenin etkisi altında olması halinde uçağa kabul söz konusu olamayacaktır.

Uçağa Kabul Edilmeyi Önleyecek Sağlık Sorunları da Var mıdır?

Yolcuların uçağa kabul edilmesini önleyen nedenlerden bir tanesi de sağlık sorunlarıdır. Söz misali beyin ya da kalp ile ilgili ileri düzey rahatsızlığı olan bir kimsenin uçak yolculuğu yapması pek çok zaman sıkıntılı olabilir. Buna ek olarak uçak yolculukları için ay sınırı aşılmış hamileliklerde de yolcuların uçağa kabul edilmesi söz konusu olamayacaktır.

Makaleyi Oyla
[Total: 110 Average: 2.2]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzurum Pegasus Satış Ofisi

Erzurum Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Türkiye içerisinde faal olan hava meydanları arasında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating