Havayolları İletişim İstanbul

İstanbul İletişim : (0850) 302 54 93

Bilet Çağrı Merkezi : (0850) 840 48 31

Bilet Erteleme : (0850) 302 54 93

pegasus müşteri hizmetleri

İletişim istanbul (0850) 302 54 93 merkezli Türkiye’nin en büyük low-cost havayolu firmasıdır.  Yurtiçi ve yurtdışı en çok noktaya uçan havayolu firmaları arasında lider konumda olan firmalardandır. iletişim istanbul yurtiçi uçuşlarının yüzde doksanlık bölümünü İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı‘ndan yapmaktadır.

istanbul pegasus iletişim

Günümüz 21. Yüzyılda, seyahatlerin büyük bir bölümü havayolları havayolları iletişim aracılığı ile yapılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de, her geçen gün zaman’ın daha fazla değerli olmasıdır. İnsanlığın ilk zamanından günümüze kadar geçen zaman dilimi içerisinde, her zaman en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de iletişim olmuştur.

Havayolu Ücretsiz İletişim‘in en önemli konusu da kuşkusuz seyahattir. Her geçen gün teknoloji’nin gelişmesi ile birlikte hayatımızda tüm alanlarda olduğu gibi ulaşım alanında da son derece kolaylıklar gelmektedir. Günümüzün en yaygın ve rahat ulaşım yolu olan uçak seyahati her geçen gün ülkemizde ve dünya’da daha fazla yaygınlaşmaktadır.

Havayolları Ücretsiz İletişim Çağrı Merkezi

Havayolları uçak bileti İletişim olarak, uçak biletlerinizi havayolu ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey (0850) 302 54 93 numaralı ücretsiz bilet hattımızı aramak olacaktır. ücretsiz iletişim olarak çağrı merkezimizde yapabileceğiniz ödeme türü olarak kredi kartı, atm kartı veya havale ile ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. uçak bilet hattı‘mız aracılığı ile peşin fiyatına 6 taksite kadar ödeme kolaylığı da sağlanabilmektedir.

Havayolu çağrı merkezi olarak dakikası 1.5 tl olan hattan yapabileceğiniz bütün işlemleri ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz. Peki nedir bu hizmetler diye soracak olan yolcularımıza aşağıda maddeler halinde sıraladık.

Bilet Erteleme

Bilindiği gibi bütün havayolları’nda olduğu gibi Havayolları Erken Rezervasyon ile satın alınan biletlerde de çok uygun fiyatlar bulmanız mümkün. Bu erken rezervasyon uçak bileti’nin bazı dez avantajları da bulunmaktadır. Uçak bileti satın alırken en önemli kriterlerden bir tanesi olan fiyat konusunda erkenden alınan biletlerde büyük avantaj sağlanabilmektedir.

Bu avantajların dez avantajları da, olası acil durumlarda bilet değişikliği gibi ihtiyacınız olduğunda havayolları’nın ve diğer havayolları’nın bir cezai işlem uygulayacağını unutmamanız gerekmektedir.

Bilet Açığa Almak

Havayolları uçak bileti iletişim hattımız aracılığı ile ister internet üzerinden, isterseniz de çağrı merkezi veya seyahat acentelerinden aldığınız uçak biletlerinizi daha sonra kullanmak üzere açığa alabilirsiniz. Biletinizi açığa alırken açığa alındığından itibaren 1 sene içerisinde bilet ilk kesilen misafirimizin uçak biletini kullanmış olması gerekmektedir.

Ekstra Bagaj

Çağrı Merkezi’miz aracılığı ile uçuşunuzdan 6 saat öncesine kadar ekstra bagaj satın alabilirsiniz. Havalimanında alınan ekstra bagaj ücretine oranla %45 oranında daha düşük fiyat ödeyerek çağrı merkezimiz aracılığı ile bagaj satın alımı yapabilirsiniz.

Çocuk Bileti Kesme

Bazı durumlarda, havayolları misafirlerimiz tek başına yetişkin biletlerini satın almış, daha sonrasında ise çocuk misafirlerimiz için de bilet alma ihtiyacı duyabilirler. Böyle bir durumda Havayolları iletişim 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sadece çocuk biletlerinizi kestirebilirsiniz. Burada bir diğer husus ise, 6 yaşını geçen çocuk yolcularımız yanında yetişkin olmak zorunluluğu olmadan, 40 tl esktra refakatçi ücreti ödeyerek hostes arkadaşlarımız eşliğinde uçuşlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir