Telefonla Uçak Bileti Alma

Alo Bilet Hattı : (0850) 302 54 93

Uçak Bileti Değişikliği : (0850) 840 48 31

Uçak Bileti Açığa Alma : (0850) 840 48 05

pegasus pegasus çağrı merkezi
havayolları çağrı merkezi

 İLETİŞİM

  27 yıldan beri sizlere hizmet veren şirketimiz. Her geçen gün sizlere sunulan hizmetin üstüne ekleyerek uçuşlarına devam ediyor. Hava yolu şirketimizin temel prensiplerinden biri de müşteriyi müşteri gibi değil de misafir gibi görmektir. Ve misafirlerine daha fazla yardımcı olmak için onlarla en iyi şekilde iletişim halinde olmak.

İletişim bölümümüz sizlere en kaliteli bilgi alışverişini sağlamak için hizmetinizde. Şirketimiz, sizlere konforlu, keyifli bir yolculuk tecrübesi yaşatmak amacı ile yeni görevler ve hizmet sunmaya özen gösterir. Akıllı telefonlarınızdan bilet işlemlerinizi takip edebileceğiniz, uygulamarla sizlere kaliteyi sunar.

7/24 Canlı Destek

Şirketimiz sizlere sunduğu iletişim hattı  7/24 aktif ve ihtiyacınız olduğu her an, dünyanın hangi bölgesinde, neresinde olursanız olun, yolculuğunuzla ilgili her işlemi 0888 228 12 12 numaralı telefonumuzu arayarak iletişim halinde olabilirsiniz.

Yurt İçi Ve Yurt Dışı Uçuşları

 Firmamız, yurt içinde 36 ile uçuş sağlamakla beraber, yurt dışında ise 72 şehire toplamında 40 ülkeye 108 yere tarifeli uçuşlar yapıyor. Ülkemizde İstanbul’dan Diyarbakır’a, Antalya’dan Trabzon’a uzanan bir çok şehre sefer düzenliyor.

Yurt dışında ise, tarihi, gezelebilecek ve adeta kültürüyle size farklı deneyimler yaşatabilcek, Budapeşte, Londra, Paris, Barcelona, Roma gibi Avrupa’nın önde gelen güzel şehirlerine seferler düzenliyor. Özellikle uygun fiyatlarıyla bunu başarak sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Seferler hakkında bilgi almak ve işlem yapmak istiyorsanız, hem sitemizden hemde çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz.

Sefer İptalleri

  Sefer iptali yada uçuş saatlerinin değişmesi halinde, biletinizin son durumu ve işlemi hakkında bilgi almak için 0850 250 67 02 numaralı çağrı merkezimizi ücretsiz olarak arıyabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Bu numaradan yalnızca sefer iptali ve uçuş saatlerinin değişmesi durumunda bilgi alabilirsiniz.

Bilet Bilgileri Unutulur ve Kaybedilirse

 Rezevasyon kodunuzu veya bilet numarınızı unuttuğunuz taktirde (0850) 302 54 93 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçerek seyahet bilgileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Hizmette Sınır Yok

 Gerek uçuşlarda, personeliyle- kalitesiyle, konforuyla, uygun fiyatlandırmasıyla, gerekse iletişim, mobil uygulama, web sitesi, çağrı merkezleri ile ‘’ Avrupa’nın En hızlı büyüyen Hava Yolu’’ olarak gösterilen şirketimiz, bir çok teknojik imkanla birlikte hizmette sınır tanımıyor.

Yurt içi ve yurt dışı seferlerinde tam zamanında hareket ederek ve varış sağlayarak farkındalık yaratıyor. Bilet işlemleri, kampanya, rezarvasyon ve birçok konu hakkında bilgi edinmek için 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilir. Bununla sınırlı kalmamakla beraber, yurt dışından da seyahatinizle alakalı bilgi alabilir.

Yurt dışında ki bilet hattımıza da ulaşabilirsiniz. Almanya, ABD, Fransa, Kıbrıs, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Norveç gibi bir çok ülkede hizmet vermekteyiz. Sizler de ilgiyi, kaliteyi, konforu, uygun fiyata uçuşu arıyorsanız, mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz ya da çağrı merkezlerimizden her zaman bilgi alabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 1 Average: 4]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir