Havayolu Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri

Uçak Bilet Hattı : 0850 302 54 93

Ucuz Bilet Telefon : (0850) 840 48 31

İletişim İstanbul : (0850) 840 48 05

pegasus çağrı merkezi
çağrı merkezi

Günümüzde hava yolları en hızlı ulaşım biçimi haline geldi. Hızın yanı sıra seyehat rahatlığı, yolculuk esnasında hizmetleri ve uygun fiyatlarıyla da uçak seyehatleri tercih edilmekte. Uçak seyehatleri için fırsatlar ve kampanyalar takip edildiğinde tren ve otobüs gibi karayolları ulaşımlarıyla neredeyse aynı fiyata gelmekte. Seyehat edeceğiniz tarihi erkenden belirleyip biletinizi erken aldığınızda avantajlı olacaksınız.

Uygun uçak bileti fiyatları ve güncel kampanyalarıyla dikkat çeken havayolları iletişim, İstanbul merkezli bir havayolu şirketidir. Hizmetlerindeki temel amaç müşterilerine uygun fiyatlı uçak biletleri imkanı sunarak her kesime hitap etmektir.

Ücretsiz çağrı merkezi‘nin yan şirketleri olan İzmir Hava Yolları ve Air Manas da en uygun uçak biletlerini sunmayı hedeflemektedir. 

Son günlerde kampanya ve fırsatlarıyla adını sıkça duyduğunuz müşteri hizmetleri, uçak biletlerini online ve telefon ile iletişim aracılığıyla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. (0850) 302 54 93 telefon numarası ile uçak biletinizi ve gerekli bilgilendirmeyi edinebilirsiniz.

Aldığınız uçakbiletini havaalanına gitmeden sadece telefonla değiştirebilirsiniz. uçak biletinizi n saati ve günü hakkında güncellemeler için (0850) 302 54 93 telefon numarasını arayın.

Şehrinizde havaalanına ulaşım zorsa veya sizi bırakabilecek bir tanıdığınız yoksa müşteri hizmetleri‘nin evinizden havaalanına kadar götüren ulaşım kolaylığından yararlanmak için de iletişim kurabilirsiniz. (0850) 302 54 93 arayın ve bu özel ulaşım imkanından yararlanın.

Nereye uçabilirim?

Yurt içi ve yurt dışı ulaşımı mümkün kılan ile gidebileceğiniz yerler:

Uçak biletimi nasıl sorgulayabilirim?

(0850) 302 54 93 telefon numarasını arayarak uçak biletinizi sorgulayın. Ayrıca https://www.bilettelefon.com sitesinin giriş sayfasından gideceğiniz yeri ve bulunduğunuz konumu belirterek istediğiniz tarihlerde uçak bileti olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Uçak biletimi nasıl değiştirebilirim?

(0850) 302 54 93 telefon numarasını arayarak uçak biletinizi değiştirebilirsiniz. uçak bileti değiştirme işleminizi  web sitesinden de yapabilirsiniz. Online bilet işlemleri için https://www.bilettelefon.com sitesine gidin. Sitenin üst kısmında bulunan menüden Bilet İşlemlerim kısmına tıklayıp bilet numaranız ile istediğin işlemi yapabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 5 Average: 3.6]

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …

2 yorumlar

  1. Hatice Kocasakal

    havayolları müşteri hizmetleri‘ni aramanın neden dakikası 1.5 tl sorabilirmiyim. İnternette bir yığın havayolları ücretsiz iletişim numarası yazıyor ama hepsi ayrı bir firma olduğunu, havayolları havayolları‘nın resmi telefon numarası olmadıklarını söylüyorlar.

    Anladığım kadarıyla havayolları müşteri hizmetleri’ni ücretli yapmakla birlikte müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermediğini bir kez daha gösterdi.
    Her sene klasik olarak şu kadar kar yaptı firmamız bu kadar yolcu taşıdık diye reklam yapmayı biliyorlar. Ama birhavayolları çağrı merkezi‘ni ücretsiz yapmaya geldimmi iş, bir türlü o kadar şikayet olmasına rağmen ücretsiz yapmıyorlar.
    Dünya’nın hiçbir yerinde bir havayolu şirketinin müşteri hizmetleri‘nin ücretli olduğu görülmüş birşey mi acaba. Yetkililer bu yorumumu okurmu bilmiyorum ama havayolları‘tan satın aldığım bir bileti değiştirmek için zaten bir ceza ödüyorum. Bir de neden telefonla görüşmek için ekstra ücret talep ediyor. Lütfen bir an önce havayolları müşteri hizmetleri’ni ücretsiz hale getirin !

  2. Fatih Çakır Pegasus Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda bir türlü telefon düşmüyor sebebi ne olabilir acaba ? İstanbul Şırnak uçuşlarınız başlayacağı bilgisini öğrendim. Bu konuyla ilgili Pegasus İletişim hattınızı aradığımda şimdilik yok diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir