Ucuz Uçak Bileti İletişim

Ucuz Uçak Bileti İletişim : (0850) 302 54 93

havayolları ücretsiz iletişim
havayolları ücretsiz iletişim nedir ?

Ucuz Uçak Bileti İletişim: yolculuğu, modern toplumda en popüler ulaşım araçlarından bir tanesi haline gelmiştir. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi ise hava yolu sektörüne daha fazla firmanın giriş yapması ve bunun neticesinde de firmaların rekabet ortamı içerisinde bulunmasıdır.

İşte tam olarak bu sebepten dolayı low cost adı verilen düşük maliyetli firmalar da hava yolu sektöründe boy göstermeye başlamıştır. Bu firmalarda her ne kadar bagaj hakkından yiyecek ve içeceklere kadar her şey ücretli de olsa sadece ulaşımın son derece uygun fiyatlı olması bu firmaları tercih edilebilir kılmaktadır.

Ancak kimi zaman low cost hizmet vermemesine karşın bazı firmaların low cost firmalardan çok daha uygun fiyatlı bilet satışı gerçekleştirdiğine rastlanmaktadır. Bu durum en bariz şekilde kampanya dönemlerinde görülmektedir. Hal böyle olunca da hem uygun fiyatlı hem de rahat bir ulaşım yöntemi haline gelmiş olan hava yolu taşımacılığı hakkındaki iletişim bilgileri de sıklıkla merak edilmektedir. Bu bilgiler arasında ağırlıklı olarak çağrı merkezi telefon numaraları gelmektedir.

Havayolları Çağrı Merkezleri Ücretli midir ve Ücretli ise Hangi Hava Yolları Bu Hizmetten Ücret Talep Eder?

Çağrı merkezi hizmetinin ücretli olup olmadığı hava yolu firmaları arasında değişkenlik göstermekte olan bir husustur. Gerçekten başta low cost firmalar olmak üzere pek çok firma bu hizmetten ücret talep edebilir. Söz misali Pegasus Hava Yolları bunlardan bir tanesidir ve çağrı merkezi hizmetini dakikası bir lira elli kuruştan ücrete tabi tutar.

Bunun yanı sıra Pegasus Hava Yolları marifeti ile icra edilecek olan uçuşlarda yiyecek ve içecekler de ücrete tabidir. Ancak bunun aksine Atlasglobal ve Türk Hava Yolları ile Türk Hava Yolları’nın bir alt markası olarak sektörde var olan Anadolujet çağrı merkezlerinden herhangi bir ücret talep etmeyecektir.

Makaleyi Oyla
[Total: 8 Average: 3.4]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzurum Pegasus Satış Ofisi

Erzurum Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Türkiye içerisinde faal olan hava meydanları arasında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir