Ucuz Uçak Bileti İletişim

Türk Hava Yolları ve Alt Markası Anadolujet İletişim Bilgileri

istanbul ucuz pegasus
istanbul ucuz pegasus

Türk Hava Yolları çağrı merkezi sadece Türk Hava Yolları adına hizmet vermez. Bunun yanı sıra Türk Hava Yolları’nın bir alt markası olan Anadolujet çağrı merkezi hizmeti de Türk Hava Yolları tarafından sunulur. Buna ek olarak Türk Hava Yolları çağrı merkezine 08850 302 54 93 numaralı telefon vasıtası ile ulaşılması mümkündür. 0850 302 54 93 arandığı zaman yedi gün yirmi dört saat tamamen ücretsiz olarak işlem yapılması söz konusu olmaktadır.

Buna ek olarak çağrı merkezi hizmetleri arasında yer alan uçakta evcil hayvan taşınması ya da önceden koltuk seçimi gibi durumlar ücrete tabidir. Aynı zamanda önceden olsun ya da olması Türk Hava Yolları ve Anadolujet acil çıkış kapılarında yer alan geniş diz mesafeli koltuklardan da ek ücret talep etmektedir. Ancak acil çıkış kapılarında yolculuk yapmakta olan yolcuların da bu koltuklara oturmaları hakkında bazı sorumlulukları kabul etmesi gerektiği bilinmektedir.

Pegasus Ücretsiz İletişim Nedir ?

Pegasus Ücretsiz İletişim Hattı ise çağrı merkezi hizmetinden ek ücret talep eden hava yolu firmaları arasında yer alır. Pegasus Hava Yolları çağrı merkezi, dakikası bir lira elli kuruştan ücretlendirilmekte olan bir hizmettir. Aynı zamanda unutulmaması icap eder ki bu hizmet hiçbir şekilde telefonda operatör tarafından sunulmuş olan dakika ve paketlerden düşülmeyecek, ayrıca bir harcama kalemi olarak cep telefonu faturasında yer alacaktır.
Pegasus çağrı merkezine de bu ücret karşılığında 0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkündür.

Bunun yanı sıra 0850 302 54 93 haricinde Pegasus Hava Yolları tarafından iptal edilen ya da ertelenen uçuşlar hakkında bu hizmetin ücretsiz olarak temin edileceği bir numara da mevcuttur. Bu numara da alandaki Pegasus ofislerinden rahatlıkla temin edilebilecek, ancak bu numaradan sadece ilgili seferler hakkında iptal, değişim ve iade gibi işlemler icra edilebilecektir.

Atlasglobal Hava Yolları İletişim Bilgileri

Atlasglobal da çeşitli kampanyaları ve günden güne gerek kendi icra ettiği gerekse de ortak uçuş olarak icra ettiği seferleri ile popüler hale gelmeye başlamış bir hava yolu firmasıdır. İşte bu hava yolu firmasının da çağrı merkezi hizmetleri tamamen ücretsizdir ve yedi gün yirmi dört saat süresince bu ücretsiz çağrı merkezi hizmetinden istifade edilmesi söz konusu olabilecektir. 0850 302 54 93 numaralı telefonun kullanılması ile Atlasglobal çağrı merkezine ulaşılması ve bilet rezervasyonu, bilet satışı, bilet iptal ve değişiklikleri ile ek hizmet alımları gibi işlemlerin rahatlıkla icra edilebilmesi söz konusu olacaktır.

Pegasus Ücretsiz İletişim Nedir ?

Pegasus Müşteri Hizmetleri vasıtası ile yapılması mümkün olmayan pek az işlem söz konusudur. Pegasus ücretsiz iletişim hattı olan 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezimizi arayarakta uçak bileti hakkında bütün detayları öğrenmeniz mümkündür. Genel olarak tüm çağrı merkezleri ile bilet satışı, bilet rezervasyonu, bilet değişim ve iptali ile bilet iadesi gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Ancak kimi hava yolu firmaları bu işlemleri icra etmek için ek ücret talep edecekler ya da bilet iptali durumunda herhangi bir ücret iadesi yapmayacaklardır. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi ise promosyon bilet satın alınmış olmasıdır.

Hemen hemen tüm hava yolu firmalarının uygulamakta olduğu politika uyarınca satılan bilet promosyonlu bilet ise iadesi, iptal edilmesi ya da değişiklik yapılması hiçbir şekilde mümkün olmayacaktır. Şüphesiz ki bu gibi durumlar ve bilet satışı hakkındaki hüküm ve koşullar yolcu ile satış işlemleri sırasında detaylı bir şekilde paylaşılmış olacaktır.

Aynı zamanda pegasus ücretsiz çağrı merkezleri vasıtası ile uçakta evcil hayvan taşınmasına dair rezervasyon yapılması ve bu rezervasyon ücretinin yine çağrı merkezi vasıtası ile ödenmesi de pekala mümkündür. Nihayetinde low cost hava yolu firmaları için uçuş öncesi yemek siparişi ya da uçakta halihazırda yemek ikramında bulunan firmalar için özel yemek isteği bu çağrı merkezleri vasıtası ile son derece kolay bir şekilde yapılacaktır.

adana tarihi yerler
adana tarihi yerler

Pegasus Havayolları Çağrı Merkezlerinden Hangi Noktalara Uçak Bileti Alınabilir?

Her hava yolunun uçtuğu farklı bir güzergah ya da farklı bir bölge söz konusudur. Gerçekten Türkiye açısından düşünülmesi icap ettiği zaman bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak da bilinen Türk Hava Yolları haricinde kıtalar arası uzun mesafeli uçuşlar icra edebilen bir hava yolu firması daha yoktur. Buna ek olarak Pegasus Hava Yolları Avrupa ve Asya’nın bir bölümüne ek olarak Afrika’da da Mısır’a sefer icra etmektedir. Nihayetinde Atlasglobal Hava Yolları da Asya ve Avrupa’da çok sayıda noktaya kimi zaman doğrudan doğruya kendisi kimi zaman ise ortak uçuş ya da codeshare olarak uçuş icra etmektedir.

Öte yandan belirtilmesi icap eder ki dünyada en çok noktaya uçmakta olan hava yolu firması Türk Hava Yolları’dır. Bu yönüyle Türk Hava Yolları, Türkiye’yi pek çok bölgeden dünyaya bağlamakta ve yine dünyadaki hemen her yeri arasında Türkiye merkezli bir köprü görevi görmektedir. Aynı zamanda bahse konu tüm hava yolu firmalarının yurt içi uçuşları da vardır. Yurt içi uçuşlarda ise en geniş uçuş ağına sahip olan hava yolu firmaları Türk Hava Yolları ve Türk Hava Yolları‘nın bir alt markası olarak göklerde boy göstermekte olan Anadolujet ile Türkiye’nın en önde gelen low cost hava yolu firması Pegasus Hava Yolları‘dır.

Makaleyi Oyla
[Total: 8 Average: 3.4]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzurum Pegasus Satış Ofisi

Erzurum Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Türkiye içerisinde faal olan hava meydanları arasında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir