Ana Sayfa / Havayolları Ücretsiz İletişim / Erzurum Uçak Bileti Satış Ofisi

Erzurum Uçak Bileti Satış Ofisi

Erzurum Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93

sivas pegasus müşteri hizmetleri
erzurum havayolları müşteri hizmetleri

Türkiye içerisinde faal olan hava meydanları arasında en sık uçuş gerçekleştirilen ve en geniş uçuş ağlarından bir tanesine sahip olan hava meydanlarından bir tanesi de Erzurum’dur. Ne de olsa Erzurum Havalimanı sadece Erzurum’a değil, Erzurum çevresinde yer alan pek çok şehre de hizmet sunar. Buna ek olarak Erzurum’un yoğun nüfuslu bir şehir olmasının da bu hava meydanının bu denli işlek olmasında etkisi vardır. Yolcular da bundan dolayı Erzurum uçak bileti ofisleri iletişim numaraları ile ilgili bilgi edinmek isteyeceklerdir.

Havayolları ile Erzurum’a Uçuş

Erzurum şehrine uçuş gerçekleştiren hava yolu firmalarından bir tanesi de Uçak Bileti İletişim ‘dır. Havayou İletişim , Erzurum’a direkt olarak İzmir, Ankara ve İstanbul’dan icra etmektedir. Bunun yanı sıra hem yurt içinde hem de yurt içinde pek çok noktaya bağlantılı olarak uçuşları gerçekleştirilir. Yolcuların da 0888 228 1212 numaralı telefon numarasından Havayolları İletişim çağrı merkezi ile iletişime geçmesi halinde pek çok işlemi icra etmesi mümkün olacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki çağrı merkezi hizmetleri ücretsiz değildir ve konuşulan her dakika bir buçuk liralık ücrete tabi olacaktır.

Çağrı Merkezi ile Yapılabilecekler

Çağrı merkezinin kullanılması ile pek çok işlemin yapılması kolay hale gelecektir. Bunlardan bir tanesi de Uçak Bileti İletişim Erzurum havayolları rezervasyonudur. Bu rezervasyon çağrı merkezileri sayesidne yapılabileceği gibi mevcut bir rezervasyonun değiştirilmesi ya da yine mevcut bir rezervasyonun iptal edilmesi de mümkündür. Buna ek olarak çağrı merkezi sayesinde yemek siparişi ve ekstra bagaj hakkı gibi hizmetler de satın alınabilir. Hatta evcil hayvan için uçuşta rezervasyon dahi yaptırabilir.

Yolcunun Uçağa Kabul Edilmemesi

Havayolu İletişim bazı durumlarda yolcuların uçuşa kabul edilmemesine karar verebilir. Bu durumlardan bir tanesi de yolcunun alkollü olarak uçağa binmek istemesidir. Böyle bir halde ya da yolcunun herhangi bir uyuşturucu maddenin etkisi altında bulunması halinde doğal olarak uçuşa kabul edilmek söz konusu olamayacaktır. Öte yandan hamileliğin çok ileri dönemlerinde de yolcunun uçağa kabul edilmesi mümkün değildir.

Konu Değerlendirmeleri

İlginizi Çekebilir

pegasus müşteri hizmetleri

Bakü Uçak Bileti İletişim

Bakü Uçak Bileti İletişim Bilgileri Bakü Uçak Bileti Telefon : (0850) 302 54 93 Azal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetlerini Ara