Pegasus İletişim

Pegasus iletişim; yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi ücretsiz çağrı merkezi aracılığı ile kolayca satın alabileceğiniz telefon numarasına verilen genel bir isimdir. Yurtiçinden ve yurtdışından ulaşabileceğiniz Pegasus telefon numarası’nı makalemizden öğrenebilirsiniz.

Havayolları İletişim Hattı
Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 840 48 05
Pegasus Uçak Bileti İletişim  (0850) 303 07 87
Pegasus  Uçak Bileti Ücretsiz İletişim (0850) 840 48 31
Pegasus Bilet Hattı (0850) 840 48 31

Pegasus ücretsiz müşteri hizmetleri temsilcimiz ile uçuşunuzdan önce ekstra bagaj satın alımı ve online check-inn gerçekleştirebilirsiniz. Satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde her türlü tarih ve yön değişikliğini yapabilirsiniz. Ücretsiz havayolu telefon numaramızı arayarak, her türlü işleminizi gerçekleştirin.

Makalemizde şu başlıkları okuyabilirsiniz;

Pegasus Ücretsiz Çağrı Merkezi : Uçak seyahatleri konfor, zaman tasarrufu ve para tasarrufu sağlaması sebebiyle son zamanlarda oldukça yaygınlaştı ve her kesimden, her yaştan insanın tercihi olmayı başardı. Özellikle şaşırtıcı fiyatlara satılan biletler buna büyük katkı sağlarken otobüs fiyatlarından daha ucuza geliyor olması da ayrıca ilginç. Özellikle akıl almaz fiyatlara biletler sunuyor ve bu özelliği ile dikkat çekiyor.

Pegasus iletişim ile her türlü uçak bileti satın alım ve değişiklik için 0850 250 67 02 numaralı telefon numaramızı günün her saati arayabilirsiniz.
Pegasus İletişim
Pegasus İletişim

Pegasus iletişim telefonu internet sitesi ve bilet satış noktalarından biletlerini alabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehrinizin toplu taşıma araçları veya havaalanı servisleri ile gidebilir veya uçak bileti satın almak için havayolları ücretsiz iletişim numarası sizi evinizden alıp havaalanına bırakma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Üstelik böyle bir lüksü bile olduk cazip bir fiyata bilet ücretinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Herkes için konfor ve uygun fiyat politikasını prensip edinen firmanın biletlerini şirketimizin havayolları iletişim 444: 0850 250 67 02 numaralı telefonundan da satın alabilir, bilet saatinizi veya biletinizi değiştirebilirsiniz.

telefon hizmetleri üzerinden gerçekleştirebileceğiniz her işlemi sizin adınıza gerçekleştiren firmamız tüm bilet işlemlerini çok daha kısa sürede çağrı sırası bekleme derdi olmadan halletmenizi sağlar.

Peagsus İletişim Fırsatları ile Uçmak Kolay

Pegasus Havayolları’nın uçak bileti fiyatlarını, erken rezervasyon fırsatlarını, kampanyalarını duymayan kalmadı. Uçmayı kolaylaştıran ve insanı uçak ile ulaşım sağlamaya teşvik eden fiyatları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen havayolu firmaları arasında. Yüzde yüzün üzerinde bir müşteri memnuniyeti hizmetini prensip edinen firma güler yüzlü personeli ve konforlu yolculukları ile kalitesinden ödün vermeden indirim yapıyor diyebiliriz.

Ayrıca özellikle çocuklarımıza verdiği önem ile sempati toplayan sosyal sorumluluk projesi olarak çocukların resimlerini uçaklarına çiziyor onların hayal dünyasını destekliyor ve onları hayal etmeye teşvik ediyor. Bu gibi özellikleri ile bir firma olmanın bir tık ötesine geçen ve kalite anlayışını tüm sektörün bir adım önünde tutan Pegasus uçak biletini satın almak için ücretsiz çağrı merkezi numarası bu kadar tercih edilmesinin sebeplerini anlayabiliriz.

Son olarak 0850 250 67 02 numaralı Pegasus ücretsiz telefon üzerinden firmamıza ulaşarak bilet işlemlerinizin tamamını yapabileceğiniz gibi Havayolları telefon numarası hizmetleri, internet sitesi ve satış noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pegasus havayolları bilet değişikliği
Pegasus havayolları bilet değişikliği


Pegasus  Ücretsiz Çağrı Merkezi Numarası

Pegasus Havayolları uçak biletlerinizi 0850 250 67 02 numaralı şirket telefonumuz üzerinden bizi arayarak alabilirisiniz veya biletlerinizin tarihini ya da biletinizi değiştirebilirsiniz. Pegasus Telefon hizmetleri veya internet sitesi işlemlerinden de bu işleri yapabiliyor olsanız da internet üzerinden karmaşık bir hal alan bu işlemler telefonda ise uzun bekleyişlere sebep olabiliyor.

Bu karışık işlemlere veya telefon bekleyişlerine gerek kalmadan kolayca ve kısa sürede halledebilmenizi sağlayan hizmetimiz sayesinde artık uçuş işlemleriniz bir yük olmaktan çıkıyor.

Pegasus Biletleri İçin Çağrı Merkezi

Firmamız işlerini büyük bir titizlikle yapar ve işlemlerinizde herhangi bir karışıklığa sebep olmadan işlerinizi kolayca halletmiş olursunuz. Siz sadece nereye ve ne zaman uçacağınıza karar verin gerisini bize bırakın ve yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Pegasus uçak bileti ücretsiz iletişim ile uçuş deneyimi olanlar firma kalitesini zaten biliyor tekrardan anlatmamıza gerek yok fakat bilmeyenler için bilet için ücretsiz çağrı merkezi ile ilk uçuş deneyimi şaşırtıcı olacaktır. Zira öyle ucuz ve indirimli aldığınız bir hizmetin böylesine kaliteli olabileceği aklınızdan bile geçmiyor olacak.

Pegasus Bilet Açığa Alma

Havaalanına gittiğinizde güler yüzlü yer hostesleri ile karşılaştığınızda personelin içten ve sıcak tavrı sizi ısıtıyor daha sonra uçağa geçtiğinizde kabin memurları yine sıcak ve güler yüzlü bir tavırla sizi uça buyur ediyor ve size yerinizi gösteriyor. Yerinizi bulup oturduğunuzda geniş koltuk araları, yumuşak ve ortopedik tasarlanmış koltuklarda rahat rahat yolculuk edebilirsiniz.

Artık tek yapmanız gereken koltuğunuzda rahatlamak ve yolculuğunuzun tadını çıkarmak. Yolculuk boyunca gelecek olan ikramların tadını çıkarın ve kendinizi gideceğiniz yere odaklayın. Uçuş keyfinizi sağlarken, tüm bilet işlemleriniz ile firmamız ilgilensin size yolculukların eğlencesi kalsın.

Bir diğer makalemiz olan Pegasus iletişim adlı konumuzda uçak bileti satın almak için çağrı merkezi ile yapabileceğiniz bütün işlemleri yapabileceğiniz telefon numarası hakkında bilgi verilmektedir.

Pegasus Müşteri hizmetleri aracılığı ile kolayca uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Hatta dilerseniz bilet değişiklik işlemleri ve açığa alım işlemlerini de aynı çağrı merkezimiz aracılığı ile kolayca ve ekstra görüşme ücreti ödemeden yapabilirsiniz.

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Pegasus Müşteri Hizmetleri numaramız olan 0850 250 67 02 numaralı çağrı merkezimiz ile her türlü bilet değişiklik ve satın alım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce satın almış olduğunuz Pegasus uçak biletlerinizde tarih ve yön değişiklik işlemlerini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bilet hattı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak yapmak istediğiniz işlemi belirtmek. Konusunda uzman havayolu müşteri hizmetleri temsilcimiz ile uçak biletlerinizde her türlü işlem bilet kurallarınız dahilinde gerçekleştirilebilir.

Pegasus İletişim Hattı

Pegasus ücretsiz iletişim hattımız aracılığı ile daha önce satın aldığınız tüm havayolları‘na ait olan uçak biletlerinizde değişiklik işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik bu değişiklik işlemlerini gerçekleştirirken herhangi ekstra görüşme ücreti de ödemezsiniz. Tüm Havayolları ücretsiz iletişim hattı 0850 250 67 02 numaralı müşteri hizmetlerimizden yapacağınız görüşmelerde, görüşme ücretiniz operatörünüz tarafından her yöne – sabit hat olarak yansıtılır.

Pegasus Ücretsiz Çağrı Merkezi

Havayolu ücretsiz çağrı merkezi olarak hizmet veren firmamızda görüşmelerinize ekstra herhangi bir görüşme ücreti ödemezsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı bütün gsm operatörlerinden bilet hattı çağrı merkezimizi aramanın dakikası her yöne tariflerinizden ücretlendirilmektedir. Sabit hat olarak ekstrenizde görebilirsiniz.

Tüm havayolları‘na ait bütün bilet değişim ve açığa alım işlemlerini yapabileceğiniz gibi, ekstra hizmet de satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, uçuşunuza 2 saatten fazla bir süre olduğu taktirde havalimanına göre ortalama %40 oranında indirimli hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan her türlü bilet işlemleri sonrası sisteme verilen mail adresiniz ve cep telefonunuza uçuş detaylarınız ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Pegasus Müşteri Hizmetleri
Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus İletişim 444

Birçok havayolu firmasının Pegasus iletişim 444‘lü iletişim numarası bulunmasına rağmen bilet hattımızın Pegasus müşteri hizmetleri numarası 0850 250 67 02‘tür.

Pegasus iletişim hattımız aracılığı ile her türlü bilet satın alım ve bilet tarihlerinizde erteleme veya öne çekme gibi işlemlerinizi herhangi ekstra bir görüşme ücreti ödemeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Havayolları iletişim 444 : olarak 0850 303 07 87 numaralı ücretsiz müşteri hizmetleri ile her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolları ücretsiz iletişim hattı 0850 250 67 02‘li telefon numarasını‘da arayarak Tüm Havayolları’nın uçak biletlerini ücretsiz müşteri hizmetleri aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinize çocuk ve bebek misafirlerimizin ekleme işlemlerini yine aynı ücretsiz müşteri hizmetleri hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konuda yapmanız gereken tek şey, Pegasus ücretsiz çağrı merkezimizi aramak, ve yapmak istediğiniz işlemleri belirtmek. Konusunda yıllarca hizmet vermiş olan havayolu müşteri temsilcilerimiz bütçenize ve saatlerinize en uygun uçuşları dizler için sorgulayarak keyifli ve ekonomik seyahat etmeniz konusunda ellerinden geleni yapacaklardır.

Popüler Kelimeler:

Makaleyi Oyla
[Total: 71 Average: 3.6]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

10 yorumlar

 1. blank

  Havayolları’nın 27.07.2017 tarihinde yapmış olduğu ücretsiz değişiklik ve iade uygulamasını gerçekten taktir ettim.

  Sorumlu ve müşteri memnuniyeti odaklı firma olmak bunu gerektirir. Diğer hiçbir firma oluşan doğal afer nedeni ile ilgili yolcularına uçuşları ile ilgili herhangi bir kolaylık sunmazken, iletişim havayolları çok güzel bir uygulamaya imza attı.

  Herşeyin para olmadığını, müşteri memnuniyetinin para’dan daha önemli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu bizlere.

  Birdahaki sefere seyahatlerimde kesinlikle havayolları telefon olarak sizin firmanızı tercih edeceğim.

  Herşey için çok teşekkürler iletişim.

 2. blank

  Geçen gün internet üzerinden müşteri hizmetleri diye arattığımda çıkan ilk numaraları aradım. Bu numaralar nedense her seferinde farklı bir firmaya ait çıktı.

  Neden iletişim konusunda bu kadar zayıf acaba sorabilirmiyim. Telefon numarası olarak internet üzerinde birçok iletişim bilgileri yer almasına rağmen hiçbirine ulaşamıyoruz.

  Acil bir durum olsa telefon numarası aramaktan derdimizi, işimizi gücümüzü bırakıp ulaşmaya çalışıyoruz. Bir de millet beni aramasın da kimi ararsa arasın mantığı ile, dakikası 1.5 tl olan hattı koymuşsunuz heryere, bu numarayı bulana kadar en az 10 farklı numarayı aradım.

  Basit birşey soracağım alt tarafı. 2 Kişinin toplamda 30 kilogram bagaj hakkı olduğunda bunu tek valiz olarak kullanabilirmiyiz diyeceğim.

  Adamlar o kadar uzatmışlarki işi, müşteri hizmetleri’ne ulaşana kadar soracağım soruyu da unuttum..

 3. blank

  5 kisi vardi onunde. Tahmini bekleme suresi 5 dk idi. 4 dakikada ilk siraya indim. 17 dkikadir bekliyorum hala cevap veren yok. Inad ettim beklemeye devam ediyorum. 18 dk. Olu

 4. blank
  Havayolu Müşteri Hizmetleri

  müşteri hizmetleri neden ücretli acaba ? Ben ömrümde ilk defa bir firmanın müşteri hizmetlerinin ücretli olduğunu gördüm. Kaldı ki havayolları‘yla iletişim kurmak istediğimizde para ödemek zorundamıyız.

  İnternete giriyorum havayolları telefon yazdığımda birçok telefon numarası çıkmasına rağmen hepsi ayrı bir seyahat acentesine ait çıkıyor. Ücretsiz çağrı merkezi olarak bir telefon numarası var 0850 250 67 02 diye bir numara, o da rötar yapan veya iptal olan seferlerle ilgileniyor.

  Bizde ne yapalım mecburen müşteri hizmetleri’ne ücret ödeyerek elimiz mahkum olarak bağlanıyoruz. Diyorlardı da inanmıyordum bir havayolu firmasının çağrı merkezinin ücretli olmasını..

  bilet erteleme işlemlerini de Allah’tan diğer firmalardan da yapılabiliyor da hem bilet değişiklik ücreti, hem de telefonla görüşme ücreti ödemek zorunda kalmıyoruz.

 5. blank

  havayolları iletişim konusunda diğer havayolları’na oranla biraz daha sıkıntılı bir firma. Şimdiye kadar hiçbir havayolu firmasının müşteri hizmetleri‘nin ücretli olduğunu görmedim. Ama müşteri hizmetleri‘nin dakikası 1.5 tl olması ben ve yakın çevremde hiç hoş karşılanmadığını bilmenizi isterim.
  ücretsiz telefon numarası‘nı internetten buluyorum ama onlar da sadece rötar ve sefer iptalleri ile ilgili işlem yapabildiklerini söylüyorlar. Peki ben havayolu iletişim‘in internet sitesinden bir bilet satın aldığım zaman muhattap bulmak için ekstra bir ücret ödemek zorundamıyım ?
  Lütfen bir an önce bu saçmalığa son verin ve ücretsiz müşteri hizmetleri uygulamasını başlatın !

 6. blank

  Arkadaş bütün havayolu firmalarınınz ücretsiz müşteri hizmetleri varken neden Pegasus Havayolları’nın müşteri hizmetlerini aramanın dakikası 1.5 tl. Biri bana bunun mantıklı bir açıklamasını yapabilir mi ?
  Uçuşumda bir saat değişikliği söz konusu, Pegasus’un tek bir numarası var onunda aradıkça tarifenizden ekstra ücretlendirilen bir özelliği var.

  Dünya’nın neresinde görülmüş ya böyle birşey. Kesinlikle pegasus havayolları gibi bir firmanın çağrı merkezinin ücretli olmasını kınıyorum.

  Bu konu ile ilgili acil olarak bir çözüm bulun, yoksa böyle bir uygulama sizin ticari olarak sonunuz olabilir.

  Çevremde hemen hemen herkes, pegasus’un telefon numarasının ücretli olmasından şikayetçi çünkü.

  • blank

   Hazal Hanım aynı sorunu bizlerde birçok kez yaşadık malesef. Türkiye’de hizmet veren bir firmanın müşteri hizmetleri nasıl ücretli olur bir türlü anlam veremedik.

   Malesef Türkiye’de hizmet veren firmalar arasında sadece Pegasus Havayolları’nın müşteri hizmetleri ekstra ücrete tabii. Kaç kere mail atım, kaç kere destek talebi açtım sayısını inanın ben unuttum. Ama saolsundan hiç oralı bile olmuyor arkadaşlar.

   Pegasus ücretsiz müşteri hizmetleri diye internette araştırdığıma göre 0850 250 67 77 diye bir numara çıkıyor ama o da sadece KKTC’den aranabiliyormuş sanırım.

   Bir de 0850 250 67 02 numaralı müşteri hizmetleri var, o da iptal ve değişiklik işlemlerini yapıyor ama sadece uçuşunuzda rötar – iptal olması durumunda işlem yapabiliyorlarmış.

   Yani her halukarda 0888 228 12 12 numaralı pegasus müşteri hizmetleri‘ni aramanız gerekmektedir.

   Artık kaç dakikada ulaşırsınız onu Allah bilir..

 7. blank

  Pegasus Müşteri Hizmetleri

  Pegasus Havayolları’nın müşteri hizmetleri‘ni aradığımda neden dakikasına 1.5 TL ücret istiyor biri bana bunu açıklayabilir mi acaba ?
  Pegasus’un ücretsiz müşteri hizmetleri numarasını arıyorum, orası da bana sadece uçuşunuzda rötar veya sefer iptali olduğu durumlarda biz yardımcı olabiliyoruz. Onun dışında bir konuda yardımcı olamıyoruz diyor.

  Kardeşim Alanya’dan Pegasus Havayolları ile gelecekti, kendisine bir türlü ulaşamıyoruz. Kendisine ulaşamadığımız gibi, Pegasus’un müşteri hizmetleri‘ne de ulaşamıyoruz. Çıldırmamak elde değil…

 8. blank

  Selamlar, onunla Pegasus’ta nasıl iletişim kurabilirim?

  • blank

   Abdulrahman Bey Merhaba, Pegasus Havayolları’nın ücretsiz müşteri hizmetlerine 0850 250 67 77’li numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating