Atlas Global İletişim – Ücretsiz Çağrı Merkezi

Atlas Global İletişim : (0850) 222 00 00

Atlas Global İletişim: Türkiye’de hava yolu ulaşımı günden güne gelişim göstermekte olan bir sektördür. Hal böyle olunca da çok sayıda firma bu sektöre giriş yapmıştır. Her ne kadar bir zamanlar sadece devlete ait bir firma ile bu hizmetin gerçekleştirilebilmesi söz konusu olsa dahi artık onlarca yerli firma mevcuttur ve bu firmaların bir kısmı tarifeli, bir kısmı ise charter olarak pek çok yere sefer icra etmektedir.

atlas global iletişim
atlas global iletişim

İşte bu firmalar arasında en köklü ve en saygın olanlarından bir tanesi de Atlasglobal Hava Yolları‘dır. Bir zamanlar da Atlasjet adı ile anılmakta olan bu firma sektördeki yerini ve saygınlığını her geçen gün bir miktar daha sağlamlaştırmaktadır. Şüphesiz ki bu durumun arkasında edinilmiş engin tecrübe ve filodaki son teknoloji, konforlu ve güvenli uçaklar da vardır.

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Onur Air iletişim bilgilerini paylaştığımız bir diğer makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Atlas Global Hava Yolları Tarafından Yolculara Sağlanmakta Olan Hizmetler Nelerdir?

Atlasglobal Hava Yolları tarafından yolculara sunulmakta olan hizmetler saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Örnek olarak bu firma yolcularına ücretsiz servis hizmeti sağlamaktadır. Ancak bununla beraber bu hizmetin İstanbul için geçerli olmadığını bilmekte de yarar vardır. Buna ek olarak şehir içi servis hizmetinden istifade edecek olan yolcuların herhangi bir rezervasyon yaptırmasına gerek yoktur.

Ayrıca belirtilmesi icap eder ki Atlasglobal yolcuları her zaman için uçaktaki ücretsiz ikramlardan da istifade edebilirler. Çok sayıda sıcak ve soğuk içecek seçeneğine ek olarak yolculara uçuş mesafesine göre değişkenlik arz etmekte olan yiyecekler de sunulur.

atlas global çağrı merkezi
atlas global çağrı merkezi

Kek, sıcak sandviç, sıcak ve soğuk yemek seçenekleri ile Atlasglobal uçak ile seyahat edenlerin adeta gönlünde taht kurmuştur. Buna ek olarak bu firma yolcularına online check in hizmet de sunar. Bu hizmetten istifade edebilmek için yalnızca uçuştan yirmi dört saat önce gerekli bilgileri girerek online check in sayfasına erişmek fazlasıyla yeterli olacaktır. Üstelik bu esnada yolcuların koltuklarını ücretsiz bir şekilde seçmeleri de mümkündür.

Türkiye’nin milli bayrak taşıyıcı havayolu olma özelliğini taşıyan Türk Hava Yolları’nın alt kuruluşu olan Anadolu Jet iletişim hattımızı arayarak her türlü uçak bileti işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Atlas Global Hava Yolları Filosu Hangi Uçaklardan Oluşur?
Atlasglobal Hava Yolları bünyesinde yer alan uçakların tamamı Airbus marka uçaklarından meydana gelir. Buna ek olarak bu uçakların koltuklarındaki diz mesafesi de son derece başarılıdır. Uçakların güvenlik ve teknoloji bakımından da pek çok emsaline göre üst seviyede bulunduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Bu sayede ister kısa ister uzun soluklu olsun, yolculuklar bu uçaklar için her zaman için çok daha keyifli geçecektir.

Atlas Global Hava Yolları Bilet Rezervasyonu Nasıl Yapılır?
Atlasglobal Hava Yolları ile seyahat edecek olan yolcuların bilet rezervasyonu yapabilmesi için çok sayıda imkanı vardır. Bu imkanlardan bir tanesi de firmaya ait olan mobil uygulamadır. Mobil uygulama sayesinde rahatlıkla bilet rezervasyonu yapılabilir. Buna ek olarak yolcular Atlasglobal acentelerine girerek de bilet satın alabilirler.

Ayrıca çağrı merkezi ve firmaya ait olan resmi internet sitesi vasıtası ile de bilet satın almak ve biletlere dair pek çok işlemi yapmak mümkündür. Ancak bilinmesi icap eder ki firmanın mobil uygulaması ve internet sitesi her zaman için çok daha pratik olacak ve çok daha kısa süreli işlem yapılmasına imkan tanıyacaktır.

atlas global telefon numarası
atlas global telefon numarası

Atlas Global Çağrı Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Atlasglobal Hava Yolları çağrı merkezi ile iletişim kurmak son derece kolaydır. Bunun için sadece 0850 222 0000 numaralı telefonu çevirmek yeterli olacaktır. Çağrı merkezi yedi gün yirmi dört saat aktiftir ve yolcuların diledikleri zaman çağrı merkezi ile işlem yapmaları mümkündür. Buna ek olarak çağrı merkezinin kullanılması suretiyle bilet işlemlerinin haricinde çok sayıda işlem de icra edilebilir.

Örnek , vermek icap ederse özel yemek seçimi, koltuk seçimi ve evcil hayvan taşınması adına rezervasyon yapılması gibi ek hizmetler de bu sayede rahatlıkla yapılabilecektir.

Çağrı Merkezi Haricinde Firma ile İletişim Kurmanın Başka Bir Yolu Var mıdır?
Atlasglobal Hava Yolları ile iletişim kurmak için şüphesiz ki tek yol çağrı merkezi değildir. Buna ek olarak mail vasıtası ile de firma ile temas kurmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda yolcuların mail yolu ile firmaya ulaşmaya çalışması durumunda çağrı merkezine kıyasla çok daha uzun sürede yanıt alacaklarını bilmeleri icap eder. Ne de olsa mail marifeti ile sağlanacak olan iletişimde canlı destek hizmeti söz konusu değildir.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa Havayolları’nın ortaklaşa kurmuş oldukları Türkiye’nin en havayolu firmalarından bir tanesi olan SunExpress Havayolları İletişim hattımız aracılığı ile de her türlü bilet işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. bilettelefon.com/2018/06/06/sunexpress-iletisim

Atlas Global Hava Yolları’ndan Alınmış Olan Biletlerin Değişimi Nasıl Yapılır?

atlas global müşteri hizmetleri
atlas global müşteri hizmetleri

Atlasglobal Hava Yolları ile seyahat edecek olan yolcuların bilet işlemleri yapabilmesi için biletlerinin promosyon olmaması lazımdır. Şayet promosyon bilet satın alınmış ise herhangi bir şekilde değişiklik, açığa alma ya da iptal ve benzeri bir durum söz konusu olamayacaktır. Bunun yanı sıra promosyon olmayan biletler üzerinde işlem yapılması icap ettiği zaman da belirli bir kesinti yapılması gündeme gelebilir.

Bu fiyat politikaları hakkındaki detaylı bilgiyi yolcuların bilet satın aldıkları esnada tam olarak öğrenmeleri olası sorunlarla karşılaşılmaması adına her zaman için yararlı olacaktır.

Havayolu firmalarının birçoğu ücretsiz müşteri hizmetlerine sahiptir. Türkiye’de bazı havayolu firmalarının ise ücretli numarası bulunmaktadır. Havayolları ücretsiz müşteri hizmetleri ile yapabileceğiniz her türlü işlemi, çağrı merkezimiz aracılığı ile de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Makaleyi Oyla
[Total: 206 Average: 3]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Zonguldak Uçak Bileti Satış Ofisi

Zonguldak Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93 Zonguldak’ta esasında aktif olarak kullanılmakta olan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating