Eskişehir Pegasus Satış Ofisi

Eskişehir Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93

sivas pegasus müşteri hizmetleri
Eskişehir Pegasus müşteri hizmetleri

Eskişehir’de bir hava meydanı bulunmadığını söylemek aslında doğru olmayacaktır. Ancak bu hava meydanının tarifeli uçuşlar konusunda pek de faal olduğu söylenemez. Ne de olsa bu şehirdeki havalimanı üniversite bünyesindedir. Buna rağmen Tüm Hava Yolları bazı dış hat uçuş noktalarına bu meydandan sefer icra etmektedir.

Ancak Eskişehir’e ulaşım Kütahya ve Ankara şehirlerinde yer alan hava meydanlarından rahatlıkla sağlanabilir. Havayolları İletişim tarafından en sık kullanılan hava limanlarından bir tanesi de Ankara Esenboğa Havalimanı’dır. Bu hava meydanı üzerinden gerçekleştirilecek uçuşlar için de Eskişehir havayolları ofisleri iletişim numaraları ile firmaya ulaşmak mümkündür.

Pegasus Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Pegasus İletişim‘nı kullanarak Eskişehir’e ulaşmak isteyen yolcuların bilet rezervasyonları için 0850 302 54 93 numaralı telefonu çevirmesi yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu telefon numarasının çevrilmesi halinde Havayolu İletişim çağrı merkezine ulaşılacaktır ve bu çağrı merkezi ile yapılabilecek yegane iş bilet rezervasyonu değildir. Bunun yanı sıra yemek seçimi ve fazladan bagaj hakkı gibi ek hizmet taleplerinde bulunulması da mümkündür.

Nihayetinde Pegasus İletişim çağrı merkezi hizmetini ücretsiz olarak sunan bir şirket değildir. Dakikası bir buçuk Türk lirasından ücrete tabi tutulacaktır ve operatör tarafından sunulmakta olan mevcut tarifelerdeki dakikalar da bu hizmet kapsamında geçerli sayılmayacaktır.

Pegasus Havayolları ile Eskişehir’e Ulaşım

Pegasus Eskişehir İletişim, Eskişehir’e ulaşılması son derece kolay olan Ankara Esenboğa Havalimanı’na pek çok yurt içi ve yurt dışı noktadan direkt ve bağlantılı uçuşlar düzenlemektedir. Bu uçuşlar İzmir, İstanbul, Bodrum, Antalya, Trabzon, Balıkesir gibi yurt içi noktaları da kapsar. Öte yandan Havayolları İletişim ile Viyana, Amman ve Kiev gibi şehirlerden de direkt olarak Ankara’ya ulaşmak ve Ankara’dan Eskişehir’e geçmek mümkündür.

Uçuşa Kabul Edilmeme

Pegasus İletişim‘nın benimsemiş olduğu güvenlik politikaları uyarınca yolcuların alkollü ya da uyuşturucu bir maddenin etkisi altındayken uçağa kabul edilmemesi söz konusu olabilecektir.

Bunun yanı sıra kadın yolcular hamileliklerinin çok ileri bir safhasında iseler de uçuşa kabul edilmemeleri söz konusu olabilecektir. Bu durumda yapılması lazım gelen en makul şey öncesinde bu prosedürleri incelemektir.

Makaleyi Oyla
[Total: 100 Average: 3]

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating