Gaziantep Pegasus Bileti Satış Ofisi

Gaziantep Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93

muş pegasus ofisi
Gaziantep pegasus ofisi iletişim

Gaziantep Havalimanı, Türkiye’de en çok sefer düzenlenen hava meydanlarından bir tanesidir. Öyle ki her gün karşılıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere pek çok şehirden bu hava meydanına uçuşlar gerçekleştirilir. Aynı zamanda Gaziantep Havalimanı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gerçekleştirilen uçuşlarda da direkt uçma imkanı sağlaması yönünden oldukça sık tercih edilen bir meydandır. Buna ek olarak elbette şehrin büyüklüğünün ve potansiyelinin de bu hava meydanının bu denli işlek olmasında etkisi büyüktür. Elbette bu şehre uçmak isteyen pek çok yolcu ve gezgin de Gaziantep uçak bileti ofisleri iletişim numaraları hakkında bilgi edinmek isteyecektir. 0888 228 1212 numaralı telefon le havayolları çağrı merkezine ulaşılabilir ve bu sayede uygun fiyatlı uçak bileti temin edilebilir.

Pegasus ile Gaziantep’e Uçuşlar

Pegasus İletişim‘in Gaziantep şehrine bu denli sık uçuş gerçekleştirmesinin sebeplerinden bir tanesi de bu şehrin turizm potansiyelinin çok yüksek olmasıdır. Buna ek olarak Pegasus İletişim son derece uygun fiyatlardan bilet satışını gerçekleştirdiği için de Gaziantep Havalimanı’na uçuşları bu denli sık tercih edilmektedir. Bu uygun fiyatlı biletlerin de 0850 302 54 93 numaralı havayolu ücretsiz çağrı merkezinden alınması mümkündür.

Pegasus Çağrı Merkezi Hizmeti

Pegasus Gaziantep İletişim yolcularına sunmuş olduğu çağrı merkezi hizmetinden belirli bir miktar ücret talep etmektedir. Bu ücret dakika başı bir buçuk liradır ve cep telefonu operatörü tarafından sunulan paketler ve dakikalar bu ücret dâhilinde kullanılamaz. Ancak uçuşların iptal olması ya da çok uzun süreli bir gecikme yaşanması durumunda ücretsiz çağrı merkezi hizmeti de verilebilecektir. Bu hizmetin alınması lazım geldiği zaman ya hava yolu firması yolcu ile doğrudan iletişim kuracak ya da yolcu havalimanlarında yer alan bilet satış ofislerinden ücretsiz çağrı merkezi numarasını talep edebilecektir.

Uçağa Kabul Edilmeme Durumu

Hava yolu firmaları uçuş güvenliğini sağlamak açısından birtakım hallerde yolcuları uçağa kabul etmeyebilir. Bunlar hamileliğin çok ileri safhasında bir yolcunun uçağa binecek olması ya da yolcuların alkollü, uyuşturucu etkisi altında olması gibi durumlar olarak basitçe ifade edilebilir.

Makaleyi Oyla
[Total: 41 Average: 2]

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating