Ana Sayfa / Havayolları Ücretsiz İletişim / Trabzon Uçak Bileti Satış Ofisi

Trabzon Uçak Bileti Satış Ofisi

Trabzon Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93

sivas pegasus müşteri hizmetleri
trabzon uçak bileti müşteri hizmetleri

Trabzon Havalimanı, Karadeniz’in en işlek ve en büyük hava meydanıdır. Hal böyle olunca da hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere haftanın her günü pek çok karşılıklı sefer düzenlenmekte ve Türkiye’deki hava yolu firmalarının neredeyse tamamı bu hava meydanını kullanmaktadır. Bu hava meydanının hizmet vermekte olduğu yegane şehir de Trabzon değildir.

Bunun yanı sıra Rize ve Artvin şehirlerine de ulaşım bu hava meydanından sağlanmaktadır. Bundan dolayı da pek çok yolcu Trabzon uçak bileti ofisleri iletişim numaraları hakkında bilgi sahibi olmayı istemektedir. Bu yazımızda ise Havayolu İletişim ‘na ait iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Böylece çağrı merkezi ile iletişime geçmek suretiyle pek çok işlemin icra edilmesi mümkün hale geliyor.

Uçak Bileti İletişim İletişim Bilgileri

Havayolları İletişim yolcuları rahatlıkla 0850 302 54 93 numaralı telefonu kullanarak Uçak Bileti İletişim ‘nın çağrı merkezine ulaşabilirler. Ancak Havayolları İletişim firma politikası gereği çağrı merkezi hizmetinden ücret talep eder. Bu ücret ise dakika başı bir buçuk lira olarak kararlaştırılmıştır. Ancak uçuşlarda çok uzun süreli bir gecikme yaşanması ya da uçuşun tamamen iptal edilmesi durumlarında yolcular ile kurulacak olan çağrı merkezi iletişiminden herhangi bir ücret talep edilmeyebilecektir.

Havayolları ile Trabzon’a Uçuşlar

Trabzon Havalimanı’na uçuş gerçekleştirmekte olan hava yolu firmalarından bir tanesi de Uçak Bileti İletişim ‘dır. Havayolları İletişim ‘nın çağrı merkezi ile irtibat kurularak havayolu temini yapılabilir ya da mevcut rezervasyonlar değiştirilip iptal edilebilir. Bunun yanı sıra yemek yahut fazladan bagaj hakkı gibi ek hizmetlerin satın alınması da söz konusu olabilir.

Uçağa Kabul Edilmeme Durumunda Yapılması Gerekenler

Uçak Bileti İletişim tarafından uygulanmakta olan güvenlik prosedürleri gereği yolcuların kimi durumlarda uçağa kabul edilmemesi söz konusu olabilir. Bu durumlardan bir tanesi de sağlık ile ilgili sorunlardır. Gerçekten kalp hastalığı uçuş için risk teşkil edebilecek kimseler, solunum yetmezliği ya da ileri düzeyde bir nörolojik rahatsızlığı bulunan kimseler ile hamileliği belirlenmiş olan zamanı geçen yolcuları genelde uçağa kabul edilmezler.

Konu Değerlendirmeleri

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …

İlk Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetlerini Ara