Adana Havayolu Satış Ofisleri

Adana Havayolu Ofisi : 0850 302 54 93

muş pegasus ofisi
Adana havayolları ofisi

Onlarca turistik beldesi ve lezzetli mutfağı ile Adana yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir. Adana’ya ulaşım uçak sayesinde saatler içerisinde tamamlanabilmektedir. Birçok farklı güne ait uygun fiyatlı biletler bulmak mümkündür. Eğer bu güzel şehre seyahat etmek istiyorsanız adana havayolu ofisleri iletişim numaraları vasıtasıyla size en uygun uçuşu bulabilir ve biletinizi alabilirsiniz.

Adana Uçak Bileti Acentesi İletişim Numarası

Otobüs yolculuklarının yerini daha hızlı ve kolay olan uçak yolculukları almaktadır. Kısa sürede ulaşmanın yanı sıra güvenli, konforlu yolculuk Havayolları Ücretsiz İletişim tarafından tüm müşterilerine sunuluyor. Sizde bu keyifli yolculuğu yaşamak için 0850 302 54 93 alo bilet hattı telefon hattını arayabilir ve yerinizi ayırttırabilirsiniz.

ile Adana’ya Uçuşlar

Uçuş yapmak için belirli şartlar bulunmaktadır. Bazı özel rahatsızlıkları ve durumları olan kişilerin uçakla seyahatine müsaade edilmemektedir. Bu konuda belirli şartları olan Havayolları İletişim şartları sağlamamanız halinde müşterilerine sağlıklı bir yolculuk sunmak için seyahat etmenize imkân vermemektedir.

1)Sağlık Durumu Sebebiyle

Sağlık durumunda birçok konuda hassas davranılmaktadır. Özellikle hamilelik konusunda 36 haftayı aşmış hamileliği bulunan kişilerin seyahatine izin verilmemektedir. Bu tekil hamilelikte geçerlidir. Çoğul gebelik durumlarında ise bu rakam 32 haftaya düşmektedir. Ayrıca doğum sonrası süreç 48 saati geçmediyse uçuşa izin verilmemektedir.

Bulaşıcı hastalıklar, sinirsel ve çevreye zarar veren rahatsızlıklar ayrıca bir refakatçi bulundurması gerekirken bulundurmayan hastalar da uçuşa izin verilmeyenler arasında yer almaktadır.

2)Güvenlik Sebebiyle

Birçok farklı sebepten dolayı uçağın ve uçuşun güvenliğini riske atacak hareketlerde bulunacak kişilerin de uçuşuna izin verilmemektedir. Madde bağımlısı olan, uçak biletinde geçen kimlik bilgilerine sahip kişi olduğunu kanıtlayamayan ve sorun çıkaran kişilerin uçuşuna hava yolları tarafından izin verilmemektedir.

Ücretsiz İletişim

Yolculuk yapmadan önce detaylı bilgi almak veya sonrasında istek, öneri, şikâyet bildirimlerinizi iletmek için hava yolları müşteri hizmetlerine 0850 320 54 93 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bu numaradan Adana’da yer alan acentelerin adreslerine ulaşabilir, ayrıca Adana’da ve tüm Türkiye’de bulunan seyahat acentelerine uğrayarak daha detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yapabilir, bilet satın alabilirsiniz.

 

Havayolları İletişim Havayolları  ücretsiz iletişim Havayolları  müşteri hizmetleri Havayolları  ücretsiz çağrı merkezi Havayolları  telefon Havayolları  iletişim 444 Havayolları  ücretsiz telefon Havayolları  bilet erteleme
Makaleyi Oyla
[Total: 202 Average: 2]

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating