Afyon Havayolları Satış Ofisleri

Afyon Havayolu Ofisi : 0850 302 54 93

sivas pegasus müşteri hizmetleri
afyon havayolları müşteri hizmetleri

Afyon ege, iç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri için sınır ildir. Bu İl kaplıcaları ve adını da aldığı kaymağı ile meşhurdur. Kaplıcalarına binlerce kişi şifa bulmak için yılın her mevsimi akın etmektedir. Bu sağlık hizmetleri sektöründe hava yolları insan trafiğinde önemli rol alarak katkılarını sunmaktadır.

Afyon Havayolu İle İletişim Kurmak İçin

Uçak yolculuğunun öncelikli tercih edildiği şehirlerarası ya da yurt dışı yolculuklarında konforun ve güvenin simgesi firması tercih edildiğinde ekonomik ve avantajlı uçuşlarından faydalanmak mümkün. Uçak biletleri ve uçuş ile alakalı her türlü bilgiye ulaşmak için 0850 302 54 93 telefon numarası ile yurt içi ve yurt dışından ücretsiz arama olanağı ile müşteri temsilcilerinden hafta sonu dâhil bilgi alabilirsiniz.

Afyona Uçuşlarda Tercihiniz 

Kara ve deniz taşıtlarından farklı olarak uçak yolculuklarında bazı kurallar vardır. Bu kurallara uymak konusunda hava yolları açısından da bu kurallar geçerlidir.

1) Uçağı Kaçırmamak Adına

Uçak seyahatleri hava muhalefeti olmadığı takdirde zamanında hareket eder. Hareket öncesi bilet alımı bagaj ve check in işlemleri için uçak hareket öncesi yurt içi uçuşlarda en az 1 saat önce yurt dışı uçuşlarda en az 2 saat önce hava limanında olunması gerekir.

2) Uçağa Alınması Yasak Olan Ürünler ve Malzemeler

Bagaj a konulacak valizlerde her türlü taşınabilecek ürün konulabilir. Ancak kabine diğer yolcuları rahatsız etmemek ve güvenlik açısından bazı ürün ve araçlar alınmamaktadır. Parfüm miktarı belli olanın dışında, koku veren yiyecek ve içecekler, tırnak makası, oyuncaklardan top gibi araç ve malzemeler kabin içerisine alınmamaktadır.

Her Türlü Sorunlarınız İçin Müşteri Temsilcilerini Aramak

7/24 ücretsiz iletişim ağı olan 0850 302 54 93 nolu telefondan yolculuk ve uçakla ilgili her türlü sorularınıza cevap bulabileceğiniz Hava Yolları firmamızdan doğru ve net bilgi alırsınız.

Yurt dışı ve yurt içi merkez ofislerinden iletişim ve irtibat kurabileceğiniz havayolları ofislerinden olan afyon havayolu ofisleri iletişim numaraları ile gidiş- dönüş, uygun ve kampanyalı bilet gibi daha pek çok konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 201 Average: 2]

İlginizi Çekebilir

en uygun pegasus iletişim

Erzincan Pegasus Satış Ofisi

Erzincan Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93 Pegasus Erzincan Havalimanı son dönemlerde en çok …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating