Anasayfa / Uçak Bileti İletişim / Eskişehir Uçak Bileti Satış Ofisi

Eskişehir Uçak Bileti Satış Ofisi

Eskişehir Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93

sivas Uçak Bileti müşteri hizmetleri
eskişehir Uçak Bileti müşteri hizmetleri

Eskişehir’de bir hava meydanı bulunmadığını söylemek aslında doğru olmayacaktır. Ancak bu hava meydanının tarifeli uçuşlar konusunda pek de faal olduğu söylenemez. Ne de olsa bu şehirdeki havalimanı üniversite bünyesindedir. Buna rağmen Tüm Hava Yolları bazı dış hat uçuş noktalarına bu meydandan sefer icra etmektedir.

Ancak Eskişehir’e ulaşım Kütahya ve Ankara şehirlerinde yer alan hava meydanlarından rahatlıkla sağlanabilir. Uçak Bileti Hava Yolları tarafından en sık kullanılan hava limanlarından bir tanesi de Ankara Esenboğa Havalimanı’dır. Bu hava meydanı üzerinden gerçekleştirilecek uçuşlar için de Eskişehir Uçak Bileti ofisleri iletişim numaraları ile firmaya ulaşmak mümkündür.

Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Uçak Bileti Hava Yolları’nı kullanarak Eskişehir’e ulaşmak isteyen yolcuların bilet rezervasyonları için 0888 228 1212 numaralı telefonu çevirmesi yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu telefon numarasının çevrilmesi halinde Uçak Bileti Hava Yolları çağrı merkezine ulaşılacaktır ve bu çağrı merkezi ile yapılabilecek yegane iş bilet rezervasyonu değildir. Bunun yanı sıra yemek seçimi ve fazladan bagaj hakkı gibi ek hizmet taleplerinde bulunulması da mümkündür. Nihayetinde Uçak Bileti Hava Yolları çağrı merkezi hizmetini ücretsiz olarak sunan bir şirket değildir. Dakikası bir buçuk Türk lirasından ücrete tabi tutulacaktır ve operatör tarafından sunulmakta olan mevcut tarifelerdeki dakikalar da bu hizmet kapsamında geçerli sayılmayacaktır.

Uçak Bileti ile Eskişehir’e Ulaşım

Uçak Bileti Hava Yolları, Eskişehir’e ulaşılması son derece kolay olan Ankara Esenboğa Havalimanı’na pek çok yurt içi ve yurt dışı noktadan direkt ve bağlantılı uçuşlar düzenlemektedir. Bu uçuşlar İzmir, İstanbul, Bodrum, Antalya, Trabzon, Balıkesir gibi yurt içi noktaları da kapsar. Öte yandan Uçak Bileti Hava Yolları ile Viyana, Amman ve Kiev gibi şehirlerden de direkt olarak Ankara’ya ulaşmak ve Ankara’dan Eskişehir’e geçmek mümkündür.

Uçuşa Kabul Edilmeme

Uçak Bileti Hava Yolları’nın benimsemiş olduğu güvenlik politikaları uyarınca yolcuların alkollü ya da uyuşturucu bir maddenin etkisi altındayken uçağa kabul edilmemesi söz konusu olabilecektir. Bunun yanı sıra kadın yolcular hamileliklerinin çok ileri bir safhasında iseler de uçuşa kabul edilmemeleri söz konusu olabilecektir. Bu durumda yapılması lazım gelen en makul şey öncesinde bu prosedürleri incelemektir.

Eskişehir Uçak Bileti Satış Ofisi
3.3 (65%) 4 votes

İlginizi Çekebilir

en uygun Uçak Bileti iletişim

Zonguldak Uçak Bileti Satış Ofisi

Zonguldak Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93 Zonguldak’ta esasında aktif olarak kullanılmakta olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir