İzmir Pegasus İletişim

İzmir Pegasus iletişim numarası 0232 988 10 17‘dir. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden bu numarayı aramak ücretsizdir. Pegasus İzmir şubesi aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus İletişim İzmir : (0232) 988 10 17

pegasus pegasus telefon
Pegasus Ücretsiz Telefon

Pegasus Havayolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı merkezli Türkiye’nin en büyük ekonomi sınıfı havayolu firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışında en çok noktaya uçan havayolu firmaları arasında lider konumda olan firmalardan bir tanesidir.

Pegasus Havayolları yurt içi uçuşlarının yüzde doksan gibi büyük bir bölümünü İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı‘ndan yapmaktadır. Pegasus iletişim İzmir için çağrı merkezine 0232 988 12 98 ve 0232 988 10 17 numaralı iki farklı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Pegasus Havayolları, İzmir havaalanı merkezli olarak ;

 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-İstanbul Atatürk Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Ankara Esenboğa Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Erzincan Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Adana Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Kayseri Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Sivas Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Antakya (Hatay) Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Trabzon Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Elazığ Havaalanı
 • İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Mardin Havaalanı

İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Ercan Havaalanı ( Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti)

Pegasus İletişim hattına ulaşmak isteyen misafirlerimiz linki tıklayarak ulaşabilirler. Her türlü uçak bileti satın alımı veya tarih ve yön değişikliği gibi işlemleriniz için Pegasus İletişim başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

hatlarındaki uçuşlarını aktarmasız olarak direkt yapmaktadır.İzmir Adnan Menderes Havaalanı-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı hattı günde 13 sefer ile en yoğun rota olma özelliği taşımaktadır.Bu hat için tahmini yolculuk 45 dakika sürmektedir.

Bu uçuşlar, sabah 05.45, 07.40, 09.20, 10.00, 11.00 öğleden sonra 13.00, 14.45, 16.20, 17.10, 17.55,  akşam 19.55, 21.50 ve 23.20 olmak üzere EKO paket ( 8 kg el bagajı hakkı + 15 kg bagaj ) ,Avantaj Paket ( Koltuk seçimi,uçak içi ikram,8 kg el bagajı hakkı + 20 kg bagaj ) ve Business Flex ( İade/Değişiklik Hakkı, Koltuk Seçimi, 12 kg El Bagajı ve 15 kg Bagaj  ) paketleriyle satılmaktadır.

Pegasus’un İzmir’e Uçuşları

İzmir, Antik dönemlerden kalan eski yerleşim birimleri, mavi bayraklı plajları, en güzel partilere ev sahipliği yapan Çeşme ilçesi ile yaşanılası bir şehir. İstanbul ve Ankara’dan sonra Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü olan İzmir, dört milyona yaklaşan nüfusuyla, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almakta. Sahil hattı boyunca sıralanan palmiyeler, hurma ağaçları ve geniş caddelerin bulunduğu İzmir, eşsiz bir atmosfere sahip.

En güzel plajları, serin suları, tarihi altyapısı ve keyifli ilçeleriyle İzmir’e ucuz uçak bileti avantajları ile seyahat etmek için flypgs.com’u tercih edebilir, Pegasus iletişim İzmir için çağrı merkezine 0232 988 12 98 ve 0232 988 10 17 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pegasus Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon ile ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanmak isteyen müşteriler Pegasus letişim İzmir için çağrı merkezine 0232 988 12 98 ve 0232 988 10 17 numaralı iki farklı hat üzerinden ulaşabilir, uçak bileti satın alma işlemlerini tamamlayabilirler.

Erken Rezervasyon ile alınan biletlerde iade ve değişiklik hakkı bulunmayabilmektedir. Pegasus FLEX tarifesi ile iç hatlarda 12.99 tl’den başlayan fiyatlarla uçuşa 2 saat süre kalana dek sınırsız değişiklik ceza ödemeden yapılabilir. Değişiklik yapılacak uçuşun ücreti daha yüksek ise aradaki fark müşteriden tahsil edilir.

Ekonomik Sınıf hava yolu firması olan, bazı uçuş içi ve öncesi hizmetleri ücretli olarak sunmaktadır. Bu hizmetler ;

 • Koltuk Seçimi
 • Uçak içi Yiyecek ve İçecek servisi
 • Ücretsiz Değişiklik Hakkı
 • Koltuk Mesafeleri

olarak başlıca ayrılmaktadır.

Peagsus iletişim İzmir için çağrı merkezine 0232 988 12 98 ve 0232 988 10 17 numaralı iki farklı hat üzerinden ulaşabilir,bu hizmetlerle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Pegasus Havayolları bu hizmetleri uçuş öncesi ve uçuş sırasında sağlayabilmektedir.

İzmir Adnan Menderes havaalanına ulaşım için  İletişim İzmir çağrı merkezine 0232 988 12 98 ve 0232 988 10 17 numaralı iki farklı hat üzerinden ulaşabilir,servis olanakları hakkında operatörden detaylı bilgi alabilirsiniz. Havaalanı ulaşımı için acente ve belirli noktalardan servis hizmeti mümkün olabilmektedir.

Pegasus Çocuk Bileti
Pegasus Çocuk Bileti

İzmir Pegasus Çocuk Bileti

Bazı durumlarda, havayolları misafirleri tek başına yetişkin biletlerini satın almış, daha sonrasında ise çocuk misafirlerimiz için de bilet alma ihtiyacı duyabilirler. Böyle bir durumda İletişim Merkezi (0850) 302 54 93 numaralı çağrı merkezini arayarak sadece çocuk biletlerinizi kestirebilirsiniz.

Burada bir diğer önemli husus ise, 6 yaşından daha büyük çocuk yolcular için yanında yetişkin olması zorunluluğu olmadan40 tl ekstra refakatçi ücreti ödenerek hostes personeller eşliğinde uçuşlarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Pegasus letişim İzmir

Bilet iptal etme,online hizmet satın alma, bilet satın alma ve diğer her türlü bilgi için Pegasus İzmir için çağrı merkezine 0232 988 12 98 ve 0232 988 10 17 numaralı iki farklı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faydalı bilgiler ve ek hizmetler flypgs.com adresinde mevcuttur.

 • Pegasus Havayolları İzmir şubesi nerede bulunuyor?

Pegasus Havayolları İzmir şubesi, Adnan Menderes Havalimanı içerisinde yer almaktadır.

 • Pegasus Havayolları İzmir şubesine nasıl ulaşabilirim?

Adnan Menderes Havalimanı‘na otobüs, taksi veya özel araç ile ulaşabilirsiniz.

 • Pegasus Havayolları İzmir şubesi hangi saatler arasında hizmet veriyor?

Pegasus Havayolları İzmir şubesi, havalimanının açık olduğu saatlerde hizmet vermektedir.

 • Pegasus Havayolları İzmir şubesinde hangi işlemler yapılabilir?

Pegasus Havayolları İzmir şubesinde check-in, bilet satın alma ve değiştirme, bagaj teslimi ve diğer hizmetler gibi birçok işlem yapılabilir.

 • Pegasus Havayolları İzmir şubesindeki çalışanlar hangi dilleri konuşuyor?

Pegasus Havayolları İzmir şubesinde İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet veren personeller bulunmaktadır.

 • Pegasus Havayolları İzmir şubesinde bir şikayet durumunda ne yapmalıyım?

Pegasus Havayolları İzmir şubesinde bir şikayet durumunda, müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

 • Pegasus Havayolları İzmir şubesinde bir uçuş iptali veya gecikmesi durumunda ne yapmalıyım?

Pegasus Havayolları İzmir şubesinde bir uçuş iptali veya gecikmesi durumunda, müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçerek uçuşunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz ve size uygun alternatif bir seyahat planı oluşturulabilir.

Makaleyi Oyla
[Total: 31 Average: 3.6]

İlginizi Çekebilir

sivas pegasus müşteri hizmetleri

Amasya Pegasus İletişim

Amasya Pegasus Telefon : 0850 302 54 93 Havacılık konusun da gelişmiş şehirlerden biri olan …

4 yorumlar

 1. pegasus İzmir şubesi iletişim

  ‘i aradığımda pegasus satın almak istedim. Arkadaşlar saolsunlar son derece ilgili ve kibar davrandılar.

  Özellikle Tolga Bey’e çok teşekkür ederim. Kendisine ilgisinden dolayı nereye yazabilirim diye sorduğumda bile çok mütevazi davrandı.

  pegasus Ücretsiz Çağrı Merkezi

  aracılığı ile pegasus satın almak istediğimde beni 0888 228 12 12 numarasına yönlendiriyor. O hattın da dakikası 1.5 tl’ymiş.

  Hem adamlardan pegasus satın alacağım hem de ekstra görüşme ücreti ödeyeceğim. Bende öyle yapana kadar pegasus çağrı merkezi’nden alana kadar aynı fiyattan verin sizden alayım dedim. Tolga Bey de saolsunlar çağrı merkezi fiyatları her yerde olduğu bilgisini verdiler.

  Sorunsuz bir alışveriş oldu, herşey için çok teşekkür ederim.

 2. Ahmet Mesut Mavituna

  İyi akşamlar yapacağım yolculuktaki bir husus hakkında bilgi almak istiyorum.
  İzmir’den – Adana’ya uçacağım, ancak gideceğim yer İSKENDERUN
  ve dönüşümde de İSKENDERUN’dan ADANA’ya geleceğim.
  Buralara gidiş ve geliş de uçaklarının kalkışına uygun servis veya anlaştığınız
  her hangi bir firmanın servis veya hizmetleri var mı ?

  Uçuş durumumu buna göre düzenlemek mecburiyetinde olacağımdan dolayı
  bu hususta bilgi verilmesini rica ediyorum. Teşekkür ederim.

  • Ahmet Bey Merhaba,

   Uçuşunuz hangi havayoluna aitti acaba ? Türkiye’de hizmet veren havayolları’nın kendine özgü ekstra hizmetleri bulunmaktadır. Sizin uçuşunuzun hangi havayoluna ait olduğunu bilmediğimiz için herhangi bir bilgi veremiyoruz malesef.

   Dilerseniz HAVAŞ ile görüşerek bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yada 0850 302 54 93 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak hangi havayoluna ait olduğu bilgisini verirseniz, servis durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!
Online Bilet Al