Pegasus İletişim Şanlıurfa

Pegasus İletişim Şanlıurfa : (0414) 988 01 61

Çağrı Merkezi : (0850) 840 48 31

Bilet Erteleme : (0850) 302 54 93

pegasus pegasus için çağrı merkezi
Pegasus Çağrı Merkezi

Pegasus Havayolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı merkezli Türkiye’nin en büyük ucuz sınıf hava yolu firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışında en fazla noktaya güvenle uçan hava yolu şirketleri arasında lider konumda olan firmalardan bir tanesidir.

havayolları yurt içi uçuşlarının yüzde doksan gibi büyük bir bölümünü İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı‘ndan yapmaktadır. Bilet İletişim Şanlıurfa için çağrı merkezine 0414 988 01 61  numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrılarınız öncelik sırasına göre yanıtlanacaktır.Lütfen hattan ayrılmayınız.

Pegasus’la Şanlıurfa’ya Uçuşlar

Peygamberler Şehri olarak da bilinen Şanlıurfa, tarihi medeniyetlere ev sahipliği yapmasıyla oldukça bilinen bir şehir. Şanlıurfa uçuşlarına göz atarak medeniyetlerinin ve mükemmel lezzetlerin birlikte sunulduğu şehirde kaçamak yapabilirsiniz.
Üstelik Şanlıurfa ucuz pegasus fırsatları da bu mükemmel gezi planının kısa sürede gerçeğe dönüşmesini imkanlı kılıyor. İnsanlık tarihinin en eski yapılarından, mis kokulu,baharatlı yemeklere kadar unutulmaz bir uçuş tecrübesi için acele edin.Peygamberler Şehri Şanlıurfa,
Güneydoğu bölgesinin en merak edilen adreslerinden biri. Paleolitik dönemlerden günümüze uzanan bir tarihe sahip olan Urfa, I. Dünya Savaşı’ndan sonra Fransız işgaline karşı verdiği mücadeleden ötürü 1984 yılında “Şanlı” unvanını almıştır.
Çağlar boyu nefes alan dokusuyla bu kent efsaneleri, soyut ve somut kültürel mirasların çeşitliliği ile  kültür ve inanç gezileri bakımından ilgi çekici bir destinasyon. Sizler de Şanlıurfa’nın kültürel ve doğal zenginliklerini keşfetmek için flypgs.com aracılığı ile uçak biletinizi alıp, seyahatinizi planlayabilirsiniz.
İletişim Şanlıurfa için çağrı merkezine 0414 988 01 61  numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.2007 yılından bu yana hizmet veren Şanlıurfa GAP Havalimanı, merkeze tam 35 kilometre uzaklıkta. Ucuz bilet fırsatlarıyla ile Urfa’ya geldikten sonra, şehrin kalbine gitmenin en basit yöntemi Havaş otobüsleri. Unutmayın, Havaş seferleri uçuş programlarına göre belirleniyor.
Havalimanından da taksi bulunabilir, ancak taksi ücretlerinin daha yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.Servis olanakları,  İletişim Şanlıurfa  çağrı merkezinden 0414 988 01 61  numaralı hat üzerinden ulaşılarak sorgulanabilir.

Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon ile ucuz pegasus fırsatlarından faydalanmak isteyen müşteriler Bilet İletişim Şanlıurfa  çağrı merkezinden 0414 988 01 61  numaralı hat üzerinden ulaşabilir, pegasus satın alma işlemlerini tamamlayabilirler.

Erken Rezervasyon fırsatı ile alınan bazı biletlerde cayma ve değişiklik hakkı olmayabilir. FLEX paketi ile iç hat uçuşlarında 12.99 tl’den başlayan fiyatlarla uçuşa 2 saat süre kalana kadar sonsuz sayıda değişim ceza bedeli ödemeden yapılabilir. Değişiklik yapılacak uçuşun ücreti daha yüksek ise aradaki fark müşteriden tahsil edilir.

Ekonomik Sınıf hava yolu firması olan ,bazı uçuş içi ve öncesi hizmetleri ücretli olarak sunmaktadır. Bazı hizmetler ;

  • İstenilen Koltuk Seçimi
  • Uçak içi Yeme İçme İkram Servisleri
  • Ücretsiz Bilet Değişikliği Hakkı
  • Koltuk Mesafe Aralıkları

olarak başlıca ayrılmaktadır.

İletişim Şanlıurfa  çağrı merkezinden 0414 988 01 61  numaralı hat üzerinden ulaşılarak ,bu hizmetlerle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. havayolları bu hizmetleri uçuştan önce ve uçuş sırasında sağlayabilmektedir.

pegasus havayolları
Pegasus Havayolları

Pegasus Şanlıurfa Çocuk Bileti

Bazı durumlarda, havayolları misafirleri tek başına yetişkin biletlerini satın almış, daha sonrasında ise çocuk misafirlerimiz için de bilet alma ihtiyacı duyabilirler. Böyle bir durumda İletişim Merkezi (0850) 302 5493 numaralı çağrı merkezini arayarak sadece çocuk biletlerinizi kestirebilirsiniz.

Burada bir diğer önemli husus ise, 6 yaşından daha büyük çocuk yolcular için yanında yetişkin olması zorunluluğu olmadan40 tl ekstra refakatçi ücreti ödenerek hostes personeller eşliğinde uçuşlarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Pegasus İletişim Şanlıurfa

Bilet iptal etme,online hizmet satın alma, bilet satın alma ve diğer her türlü bilgi için Pegasus İletişim Şanlıurfa çağrı merkezi 0232 988 12 98 ve 0232 988 10 17 numaralı iki farklı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faydalı bilgiler ve ek hizmetler flypgs.com adresinde mevcuttur.

Makaleyi Oyla
[Total: 5 Average: 3.4]

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …