Erzurum Pegasus İletişim

Erzurum Havayolları İletişim : (0850) 302 54 93

pegasus erzurum iletişim
erzurum uçak bileti satış noktası

Türkiye’nin yüz ölçümü en büyük şehirlerinden bir tanesi olan Erzurum havayolu satış noktaları hakkında bilgi bulabileceğiniz makalemize hoşgeldiniz. Her geçen gün yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya uçuş seferleri düzenlenmektedir. Bu seferlerin birçoğu direk uçuş olmakla birlikte, taleplerin fazla olmadığı şehirlerden ise direk aktarmalı uçuşlar bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse Erzurum’dan kharkiv’e gitmek isteyen bir havayolu misafiri, istanbul aktarmalı seyahat etmek durumundadır. Bunun nedeni, erzurum ile diğer yurtdışı şehirlerin mesafesinin fazla olması en önemli ektendir.

Pegasus Erzurum İletişim

Pegasus Erzurum iletişim , merkezi İstanbul’da olan, Türkiye’de otuz altı noktaya,  Avrupa’da ise yetmiş iki noktaya tarifeli seferler düzenleyen bir şirkettir. Asıl merkezi Sabiha Gökçen Havalimanı olmakla birlikte İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Antalya Havalimanı da diğer hublarıdır. 1990 yılında kurulan bu şirket Aer Lingus ve iki farklı şirketin birleşmesiyle hizmete başlamıştır. 1994 yılında ise hisselerini yerel bir bankaya satarak Türk şirketi haline gelmiştir.

Havayolu Ücretsiz İletişim Hakkında

Erzurum havayolu ofisi İletişim 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok noktasına aktarmalı ve aktarmasız seferler düzenlemektedir. Ancak bazı illerden yurtdışına aktarmasız seferler bulunmamaktadır. Bunlardan biri olan Erzurum’dan henüz yurtdışına seferler yoktur. Kendini geliştirmekte olan Erzurum, zaman geçtikçe daha çok hareket noktasına sahip olacaktır. Bu süreç içinde Erzurum havayolları hakkında istek ve şikayetlerinizi şirketimize bildirmeniz daha iyi bir hizmet almanız bakımından yararınıza olacaktır.

Erzurum Havayolu İletişim Adresi

Şirketimiz müşteri memnuniyetinin önplanda olduğu bir şirkettir ve bunun için izlediği bazı politikalar vardır. Bunlardan biri olan uygun fiyat politikası sayesinde uçmayan insanın kalmaması amaçlanır.

Kolayca Havayolları iletişim Bileti Alma

Erzurum uçak bileti satın almak için öncelikle 0888 228 12 12 numaralı hattı arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra www.flypgs.com internet sitesine girerek anasayfanın solunda bulunan Bilet Satış sekmesinden veya telefon ve tabletlerinize android, IOS üzerinden uygulamayı indirerek visa/mastercard kredi kartlarınızla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer makalemiz olan istanbul havayolu satış ofisleri ve diğer havayolu satış acenteleri‘nin adres ve telefon numarası bilgileri hakkında detaylı bilgi verdik. Okumanızda yarar var.

Makaleyi Oyla
[Total: 5 Average: 3.4]

İlginizi Çekebilir

izmir ucuz uçak bileti iletişim

İzmir Uçak Bileti Telefon

İzmir Uçak Bileti : (0850) 302 54 93 İzmir uçak bileti telefon: Türkiye’nin 3. büyük …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir