Anasayfa / Uçak Bileti İletişim / Zonguldak Uçak Bileti Satış Ofisi

Zonguldak Uçak Bileti Satış Ofisi

Zonguldak Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93

sivas Uçak Bileti müşteri hizmetleri
zonguldak Uçak Bileti müşteri hizmetleri

Zonguldak’ta esasında aktif olarak kullanılmakta olan bir hava meydanı mevcuttur. Ancak bu hava meydanına herhangi bir Türk firması iniş yapmamaktadır ya da herhangi bir yurt içi uçuşun gerçekleştirilmesi söz konusu değildir. Yalnızca Almanya’dan uçuşlar Zonguldak Çaycuma Havalimanı’na icra edilmektedir.

Bunun haricinde Zonguldak, Bartın ve Karabük çevresine ulaşmak isteyen yolcular genel olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı tercih etmektedirler. Ancak buna karşın Uçak Bileti satışları Zonguldak’tan gerçekleştirilebilmektedir ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nı en sık kullanmakta olan hava yolu firmalarından bir tanesi de Uçak Bileti Hava Yolları’dır.

Bundan dolayı Uçak Bileti Hava Yolları‘na dair Zonguldak Uçak Bileti ofisleri iletişim numaraları bilinmeli ve rezervasyon bu numaralar üzerinden sağlanmalıdır.

Uçak Bileti Çağrı Merkezi Hizmeti

Zonguldak’tan Uçak Bileti temin etmek isteyen yolcular rahatlıkla 0888 228 12 12 numaralı telefondan Uçak Bileti Hava Yolları çağrı merkezine ulaşarak bilet rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler. Buna ek olarak Uçak Bileti rezervasyonu yapmaya ek olarak bilet rezervasyon değişiklikleri, rezervasyon iptalleri ve ek hizmet talepleri de çağrı merkezi tarafından alınabilir.

Uçak Bileti Çağrı Merkezi Ücreti

Uçak Bileti Hava Yolları çağrı merkezinin ücretli bir hizmet sunduğunu unutmamak lazımdır. Dakikası bir buçuk liradan ücretlendirme söz konusudur ve bu süre konuşma paketlerinden düşmeyecek, ayrıca faturaya yansıtılacaktır. Bunun yanı sıra Uçak Bileti yolcularının bilet işlemlerinde herhangi bir ek ücret ödemek istememesi halinde online işlemler şeklinde de biletlerini almaları mümkündür.

Uçağa Kabul Edilmemeye Neden Olabilecek Durumlar

Uçak Bileti Hava Yolları‘nın uygulamakta olduğu güvenlik politikaları gereği Zonguldak’a ulaşmak için Uçak Bileti Hava Yolları’nı tercih eden yolcular uçağa binişte alkolün etkisi ile bilinçlerini kontrol altında tutamaz vaziyette olmamalıdır. Bunun yanı sıra yolcuların uyuşturucu madde etkisi altında olmaları halinde de uçuşa kabul edilmemeleri söz konusu olabilecektir.

Nihayetinde yolcular hamileliğin ileri safhalarında iken uçak yolculuğu yapmalarında izin verilmesi mümkün olmayacaktır. Uçağa kabul edilmeme hallerinde sağlık sorunları da etkili olabilir. Gerçekten kalp ya da beyin ile ilgili önemli bir sorunun varlığı halinde uçuşa katılabileceğine dair sağlık raporu olmayan yolcuların uçuşa kabul edilmemeleri söz konusu olabilecektir.

Zonguldak Uçak Bileti Satış Ofisi
3.3 (65%) 8 votes

İlginizi Çekebilir

en uygun Uçak Bileti iletişim

Trabzon Uçak Bileti Satış Ofisi

Trabzon Uçak Bileti Ofisi : 0850 302 54 93 Trabzon Havalimanı, Karadeniz’in en işlek ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir