Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet İletişim 
(0850) 302 54 93

Anadolujet iletişim ücretsiz müşteri hizmetleri: esasında bütünüyle bağımsız bir firma değildir. Şöyle ki, bu firma Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak da bilinen Türk Hava Yolları‘nın bir alt markası olarak hizmet sunar. Bu firma, Ankara merkezlidir ve ağırlıklı olarak Ankara’yı Türkiye’nin pek çok yerine bağlayan çeşitli seferler icra etmek maksadıyla faaliyetlerine başlamıştır.

anadolu jet iletişim ücretsiz çağrı merkeziPin
anadolu jet iletişim ücretsiz çağrı merkezi

Öyle ki vakti zamanında pek çok yurt dışı noktaya da uçuş icra ederken bu hatlara yeteri kadar talep gelmemesi neticesinde uçuşlarını sadece Türkiye içi noktalar ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olarak sınırlandırmış durumdadır. Firma her ne kadar Ankara merkezi olarak hizmet sunmakta olsa dahi İstanbul ve daha pek çok ile de karşılıklı olarak seferler icra edilmektedir. Ne de olsa tüm şehirlerin Türkiye ile bağlanması çok daha rahat bir hava yolu ulaşımı anlamına gelir.

Anadolujet İletişim Filosu

Anadolujet Hava Yolları bünyesine hizmet sunmakta olan uçakların istisnasız tamamı Boeing 737 tipi uçaklardan meydana gelmektedir. Bu uçakların konfor ve güvenlik bakımından herhangi bir eksiklikleri olmasa dahi koltuk aralarının nispeten de olsa daraltılmış olması pek çok yolcunun diz mesafesinden şikayetçi olmasına neden olmuştur. Ancak buna karşın Anadolujet pek çok low cost hava yolu firmasından çok daha nitelikli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Anadolujet Uçuş Noktaları
Anadolujet Hava Yolları’nın ağırlıklı olarak Ankara kalkışlı ve varışlı uçuşlar icra etmekte olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Ankara kalkışlı ve varışlı olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, İstanbul, İzmir, Antalya ve Anadolu’nun daha pek çok noktasına uçuşlar karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı ve varışlı olarak da pek çok noktaya uçuş icra edilmesi söz konusudur.

Anadolujet Tarafından Uçakta Sunulmakta Olan Hizmetler

Anadolujet firması yolcularına ücretsiz ikramlar sunan bir hava yolu firmasıdır. Ancak her ne kadar bir alt markası da olsa bu firma tarafından sunulan hizmet ve ikramlar birebir aynı olmamaktadır. Uçaktaki ikramlar çay ve kahve ile sandviç ve kekten ibarettir. Buna ek olarak yolculara su ikramı da yapılmaktadır.

Aynı zamanda Anadolujet seferlerinden 24 saat önce yolcuların online check in yapabilmesi ve bu sırada koltuklarını seçmeleri mümkündür. Aynı zamanda koltuk seçimi 24 saat kalması şartına bakılmadan çok daha erken bir tarihte de seçilebilir. Ancak geniş diz mesafesine sahip olan acil çıkış kapısı ve buna benzer koltuklar için ek ücret talep edilmesi de söz konusu olabilir.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Makalemizle alakalı olduğunuz düşündüğümüz bir diğer konumuz da Onur Air İletişim uçak bileti satın almak ile ilgili makalemizdir. Onur Air Havayolları‘ndan uçak bileti satın almak isteyen misafirlerimiz bilettelefon.com/onur-air-iletisim adresimizi ziyaret edebilirler.[/box]

anadolujet telefon numarasıPin
anadolujet telefon numarası

Anadolu Jet Çağrı Merkezi

Anadolujet çağrı merkezi yolcuları, çağrı merkezi hizmetinden istifade etmek suretiyle çok sayıda işlemi icra edebilirler. Çağrı merkezinden bilgi alabilme imkanı bulunmasının yanı sıra bilet rezervasyonları, rezervasyon tarih ve güzergah değişiklikleri, ek hizmetlere yönelik olan talepler ve benzeri işlerin çağrı merkezi marifeti ile yapılması son derece kolaydır.

Anadolujet çağrı merkezi yirmi dört saat faaliyette olup bu hizmet için herhangi bir ek ücret de talep edilmemektedir. Ancak yolcuların çağrı merkezi ile iletişim kurmak yerine internetten ya da Anadolujet mobil uygulamasından da pek çok işlemi icra edebilmesi son derece kolay olacaktır.

Anadolujet Müşteri Hizmetleri

Anadolujet Hava Yolları ile iletişim kurmak için mail yolu da pek tabii tercih edilebilir. Ancak mail yolu ile gerçekleştirilmeye çalışılan iletişimlerin nispeten daha geç yanıt bulacağı da göz ardı edilmemelidir. Buna karşılık çok kısa sürede yanıt bulan mailler de söz konusudur. Aynı zamanda çağrı merkezinden genel merkeze iletilmesi gereken bir durum söz konusu olduğunda da mesajın acil olarak nitelendirilmesi söz konusu olabilir. Bu durumda doğal olarak mesaj çok daha kısa bir süre içerisinde yanıt alacaktır.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Diğer bütün havayollarında olduğu gibi, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları’ndan satın aldığınız uçak biletlerinizde her türlü tarih ve yön değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey THY Bilet Erteleme başlıklı makalemizi okuyarak ücretsiz çağrı merkezimizi aramak olacaktır.[/box]

anadolu jet logoPin
anadolu jet logo

Anadolujet Telefon Numarası

Anadolujet Hava Yolları ile iletişim kurmak için mutlaka firmanın kendi çağrı merkezinden istifade edilmesi zorunlu değildir. Buna ek olarak Türk Hava Yolları çağrı merkezi ile de iletişime geçilmesi son derece kolay olacaktır. Nihayetinde Anadolujet Hava Yolları ile iletişim kurmak için 0850 303 07 87 numaralı telefonun kullanılması mümkündür.

Yukarıda da belirtildiği üzere çağrı merkezinden herhangi bir ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir ve çağrı merkezi yedi gün yirmi dört saat hizmettedir. Nihayetinde yolcuların promosyon biletler hakkında çok sınırlı işlem yapabileceği de ihmal edilmemelidir.

Şöyle ki, promosyon biletler yalnızca operasyonel değişikliklerden kaynaklanan durumlarda, başka bir deyiş ile uçuş tarifesinin en az on beş dakikalık bir değişime uğraması ya da uçuşun iptal edilmesi durumunda söz konusu olabilecektir. Bu durumlar haricinde promosyon biletler hakkında herhangi bir değişiklik ya da buna benzer herhangi bir işlem yapılabilmesi hiçbir şekilde söz konusu olamayacaktır.

Promosyon biletlere ek olarak Anadolujet ve Türk Hava Yolları bünyesinde esnek ve yarı esnek fiyat tarifeleri de yer almaktadır. İşte bunlardan bir tanesinin tercih edilmesi halinde işlem yapılması belirli tazminatların ödenmesi durumu saklı tutulmak kaydı ile mümkün olabilmektedir.

Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet İletişimPin

Anadolu Jet iletişim

4.8 (67.84%) 80 votes

Makaleyi Oyla
[Total: 455 Average: 3.9]
“Anadolu Jet İletişim” üzerine 8 yorum
 1. Arkadaş

  Anadolu Jet müşteri hizmetleri

  ‘ni aradığımda neden bir türlü muhattap bulamıyorum, biri bana bunu açıklayabilir mi ?

  Anadolu Jet çağrı merkezi

  ‘ni arıyorum, internette birçok telefon numarası var ama bir türlü resmi müşteri hizmetleri‘ni bulamadım. 444 25 38 numaralı

  Anadolu Jet telefon

  diye birşey var. Onu da arıyorum maşallah labirent gibi bir çağrı merkezi sistemi kurmuşsunuz.

  Uçak biletinizi değiştirmek için şuna basın, biletiniz hakkında bilgi almak için buna basın diyorlar, basıyorum bilet numarası istiyor. Arkadaşım bilet numaramı bilsem, zaten girer anadolujet‘in internet sitesinden biletimle ilgili güncel bilgileri görebilirim.

  Ne diye

  Anadolu Jet iletişim hattını

  arayayım ki ?

  Cevapla
 2. Anadolu Jet İletişim Hattı

  ‘nı aradığımda bilet değiştirmek istedim. Bilet promosyon sınıfıymış iptal veya değişiklik yapılamıyormuş.

  Böyle bir kural nedense sadece

  Türk Hava Yolları bilet değiştirme yada Anadolu Jet bilet değiştirme

  işlemlerinde oluyor.

  Daha önce satın almış olduğum Pegasus Havayolları‘ndaki biletimi hangi sınıfta olursa olsun flex özelliği varsa değiştiriyorlar. Sorabilirmiyim sizde neden böyle bir uygulama yok ?

  Bazen 300 tl’ye bilet almış olabiliyoruz. Bazen de 50 TL’ye bilet almış oluyoruz ama tarihimiz net olmayabiliyor.

  Anadolu Jet Telefon Numarası’nı aradığımızda biletin değişim değişmeyeceğini ancak öyle öğrenebiliyoruz.

  Uçak biletini satın alırken, online işlemlerde bu bilet değişebilir, yada değişemez diye yazsanız çok daha iyi olur aslında.

  En azından böyle maduriyet yaşamamış oluruz.

  Cevapla
 3. Seyahat esnasinda yanimda(bagajda) promosyon olan 12 adet 1 litrelikacilmamis Coca-cola ve kasar peyniri goturebilirmiyim.Havaalaninda sorun yasamak istemiyorum.Tsk ler

  Cevapla
 4. Anadolu Jet İletişim hattını arayarak daha önce uçak bileti satın alabiliyordum kolayca. Ama şimdi günlerdir Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri’ne ulaşamaz oldum.
  Satın aldığım uçak biletinin akıbetini öğrenmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz acaba.

  Cevapla
 5. BİLETİMİ İPTAL ETTİNİZ KALACAK YERİM YOK ZAR ZOR EV SAHİNDEN 12 GÜN DAHA KALMAK İÇİN ANLAŞTIK BİLETİ 3 HAZİRANA ALINCA BENİM NE ÇEKTİMİ Bİ BEN BİLİYORUM ŞİMDİ BİLET İPTAL OLDU DİYE BEN NERDE KALACAM YENİ KİRACILAR GELİYO 4 HAZİRNDA EVE BEN HERŞEYİ 3 HAZİRANA GÖRE AYARLADIM EV SAHİNE DESEM BİLET ERTELENDİ GİDENE KADAR BURDA KALACAM SİKTİR GİT DER ARTIK BÖYLE ZOR Bİ DURUMDA KALDIM SİZİN YÜZÜNDEN OLAN ÜSTÜ HAL VAR DEMEYİN SAKIN COV-19 OCAK AYINDAN BERİ MEVCUT YENİ CIKAN BİR DURUM DEGİL BUNU BİLE BİLE BİLET SATTINIZ BUNUN Bİ BEDELİ OLMALI

  Cevapla
 6. Sayın yetkili Ankara Ves turizm ile UÇAKLI VAN AHLAT BİTLİS TURU gurubuna 17.OCAK.2020 tarihinde iki kişi olarak katıldık ve tur parasını peşin olarak ödedik.

  KOVİD 19 salgını ile bütün yurt içi ve yurt dışı turlar iptal edildi.Ves turizm Ankara (KIZILAY) 01.TEMMUZ.2020 tarihinden itibaren iade ödemelerin yapılacagını duyurdu.Bu tarihe kadar ödeme yapılamadı.

  UCAK BİLETLERİNİN ÖDEMESİ THY tarafından bize ödenmediği için size ödeme yapamıyoruz deniliyor.Kurumsallaşmış bir şirket olarak adınız kullanılmaktadır.Lütfen bu gezi ile ilgili bilgileri aşagıda belirtiyorum bize söylendiği gibi iadelerin yapılamaması tarafınızdan uçak biletleri ücretlerinin geri ödenmemesimidir?

  bilgi vermenizi rica ederim saygılarımla.

  **** GİDİŞ TK 7098 UCUŞ NO ANKARA IĞDIR KALKIŞ 11.55 VARIŞ 13.35
  **** DÖNÜŞ TK7087 UCUŞ NO VAN ANKARA KALKIŞ 20.40 VARIŞ 22.25

  Cevapla
Yorum yapın

Overall Rating