Elazığ Pegasus Satış Ofisi İletişim

Elazığ Pegasus Ofisi : 0850 302 54 93

sivas pegasus müşteri hizmetleri
Elazığ Pegasus Ofisi İletişim

Elazığ Pegasus, Türkiye’de en sık uçuş gerçekleştirilen hava meydanlarından bir tanesidir. Elazığ’a İstanbul, Ankara ve İzmir’den direkt uçuşlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Elazığ Havalimanı çevresindeki pek çok hava meydanına da ulaşım hizmeti vermektedir. Hal böyle olunca pek çok kimse tarafından Elazığ havayolu ofisleri iletişim numaraları merak edilmektedir. Bu şehre en sık uçuş gerçekleştiren firmalardan bir tanesi de Havayolları İletişim olduğundan dolayı bu şirketin çağrı merkezi numarasını paylaşmış bulunuyoruz. 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezinden rahatlıkla Havayolu İletişim ‘na ulaşmak mümkündür.

Pegasus Çağrı Merkezinde Ne Gibi İşlemler Yapılabilir?

Pegasus Havayolu çağrı merkezinden her türlü bilet işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Örnek olarak bilet iptali, bilet değişikliği ya da yeni bilet rezervasyonu gibi işlemler buna örnektir. Bunun yanı sıra yemek, koltuk seçimi, çeşitli ek hizmetler ve bagaj hakkı ya da evcil hayvan taşıma rezervasyonu gibi durumlarda da yolcular işbu numaradan çağrı merkezi ile irtibata geçebilecektir.

Pegasus Çağrı Merkezi Hizmeti Ücretsiz midir?

Pegasus İletişim çağrı merkezi hizmetini ücretsiz olarak sunmamaktadır. Dakikası bir buçuk liralık ücrete tabidir ve herhangi bir paket de bu kullanımda geçerli olmayacaktır. Konuşulmuş olan tutar doğrudan faturaya yansıtılacaktır. Bunun yanı sıra rötar ya da uçuş iptalleri gibi durumlara karşın Pegasus çağrı merkezi ücretsiz olarak hizmet verecektir.

Ancak bu durumda pek çok kez ilk olarak hava yolu firması yolcusu ile irtibat kuracaktır. Bunun haricinde sıradan olağan durumlarda yolcuların istifade edebileceği herhangi bir ücretsiz çağrı merkezi mevcut değildir.

Yolcular Uçağa Neden Kabul Edilmez ?

Yolcuların uçağa çeşitli sebepler ile kabul edilmemeleri söz konusu olabilir. Bu sebepler arasında en sık karşı karşıya kalınanlar ise yolcunun alkollü ya da herhangi bir bağımlılık yapıcı maddenin etkisi altında olması, yolcunun hamileliğin ilerlemiş bir evresinde olması ya da kalp yahut solunum yetmezliğine benzer rahatsız edici bir rahatsızlığının bulunması şeklinde özetlenmesi mümkündür.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için muhakkak hava yolu ulaşımı prosedürlerinden haberdar olmak ve uçuştan belirli bir süre öncesinde alkol almayı bırakmak gerekir.

Makaleyi Oyla
[Total: 42 Average: 4.9]

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating