Bingöl Havayolu Satış Ofisleri

Bingöl Havayolu Ofisi : 0850 302 54 93

bingöl pegasus iletişim
Bingöl havayolları müşteri hizmetleri

Birçok medeniyete kucak açmış olan dağları ve gölleri ile ünlü Bingöl, size ve yakınlarınıza doğa ile bağdaşmayı vaat ediyor. Tarih boyunca Osmanlıda dâhil olmak üzere önemli medeniyetlere kucak açmış olan Bingöl, bugün kullanılan adını yaklaşık olarak 1945 yılında almış olsa da tarih kitaplarında kökeni milattan önceye kadar dayanmaktadır. Sizde eğer Bingöl’ü gezip keşfetmek amacındaysanız hava yolları firması aracılığı ile biletlere göz atıp birçok avantaj ve kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bingöl Acentesi İletişim

Bingöl uçak bileti ofisleri iletişim numaraları genel olarak her acente için geçeli olup 0850 302 54 93 olarak belirlenmiştir. Uçak yolculuğu esnasında ilk defa uçağa binilecek ise veya çocuğunuz var ise detaylı bir araştırma işlemi gerçekleştirerek öneri ve deneyim sahibi olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her nerede olursan ol yapılacak olan her türlü işlem için detaylı bilgi 0850 302 54 93 havayolu müşteri hizmetleri hattı üzerinden alınabilir. Havayolu firması hizmet sağlamak adına arama başına 1,5 TL gibi tutarında bir ücreti hattınız üzerinden almaktadır.

Mobil Uygulama ve Online Erişim

Android veya İOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden mobil uygulamalarını indirebilir ve uçak bileti satın almanın yanı sıra; kendiniz ve yakınlarınız için özel koltuk ayarlama, seyahat esnasında Havayolu firması tarafından sunulan gıda hizmeti için özellikle sevdiğiniz bir yemek varsa ön sipariş verme ve bagaj hakları ile ilgili detaylı bilgi alıp daha verimli bir işlem sağlama olanağına erişebilirsiniz.

Mobil uygulamayı indirmek istemeyen havayolu müşterileri kullandıkları akıllı cihaz üzerinden web tarayıcılarına https://www.bilettelefon.com adres bilgilerini giriş yaparak işlemlerini site üzerinden olduğu gibi gerçekleştirebilirler. Özellikle müşteri hizmetini arayıp kontörüm gitmesin diyenleri ortada bırakmıyor ve online iletişim sistemini kullanıcılarına tavsiye ederek hizmet kalitesini arttırıyor.

Mobil uygulama ile 3D secure güvencesinden faydalanarak biletinizi alabilir ve yalnızca mobil uygulamalara özgü özel kampanyalardan faydalanıp biletinizi daha uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Bingöl’de yalnızca bir adet havalimanı bulunuyor. Uçak biletini uçuş firması ile aldığında iniş yapacağın Bingöl Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık olarak 20 kilometre gibi bir mesafe aralığına sahip.

Makaleyi Oyla
[Total: 41 Average: 2.1]

İlginizi Çekebilir

adana pegasus ofisleri

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana

En Kalabalık Şehirlerimizden Adana Adana Türkiye’nin yüz ölçümü ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall Rating