Pegasus Muş İletişim : 0850 302 54 93muş uçak bileti ofisiMuş uçak bileti ofisleri iletişim numaraları. Türkiye’nin en fazla seyahat edilen şehirlerinden bir tanesi olan Muş şehrimiz‘de bulunan uçak bileti satış acentelerinin adres ve iletişim numaralarını paylaştık. Gün geçtikçe artan havayolu seyahatini tercih eden yolcu sayısını karşılamak üzere hergün yeni bir ofis açılmaktadır. Muş uçak bileti satış noktaları’nda hemen hemen bütün havayolu firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Muş Pegasus İletişim Numarası


Şehirler arası ve ülkeler arası seyahat etmek uçak yolculuğu ile artık hem çok kısa hem de son derece güvenli bir şekilde sağlanıyor. Pegasus Hava Yollarını kullanarak avantajlı ve ekonomik uçuş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için firmamıza 0850 302 54 93 pegasus telefon numarasından ulaşıp, müşteri hizmetleri yetkilimizle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Pegasus İle Muş’a Uçuşlar


Uçak yolculuğu kullanarak seyahat etmeden önce, seyahat etmenize engel teşkil edecek durumlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Pegasus Hava Yolları uçuş kuralları gereğince aşağıdaki durumlarda uçak yolculuğu yapmanız mümkün olmamaktadır.

1) Sağlık Durumu Sebebiyle


Bulaşıcı bir hastalığa sahip olunduğunda, uçuş öncesinde havaalanında solunum yetmezliği veya astım krizi yaşandığında, diğer yolcu ve kabin görevlilerinin can güvenliğini tehdit eden davranışlar sergilendiğinde, tekli gebeliklerde 36 haftayı aşmış yolcuların, çoğul gebeliklerde 32 haftayı aşmış yolcuların, doğumu takiben 48 saat içerisindeki anne ve bebek, uçuşta kişisel bakıma ihtiyaç duyduğu halde kendi refakatçisi bulunmayan yolcuların; hava yoluyla seyahatine izin verilmemektedir.

2) Güvenlik Nedeniyle


Kişinin zararlı madde kullanımı nedeniyle, diğer yolculara, kabin görevlilerine ve uçağa risk oluşturabilecek davranışlar sergileniyorsa, kişi tarafından ibraz edilen bilet yasadışı bir şekilde edinilmişse, kişi emniyet ve güvenlikle ilgili talimatları yerine getirmiyorsa, kişi biniş kartındaki kişi olduğunu kanıtlayamıyorsa; yolculuk yapma hakkını kaybedebilir.

Pegasus Ücretsiz İletişim


Yolculuk öncesinde ayrıntılı bilgi almak ve biletleme işleminizi gerçekleştirmek için firmamızın müşteri hizmetlerine, 0850 302 54 93 muş pegasus telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Pegasus adana iletişim numarası ile adana şehrimizde bulunan seyahat acenteleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün.

Muş Uçak Bileti Satış Ofisleri

3.2 (63.89%) 36 votes

This post was last modified on March 19, 2018, 11:40 am

admin :