Erzurum Uçak Bileti Satış Noktaları Tasarım Pegasus İletişim on . Erzurum Uçak Bileti İletişim : (0850) 302 54 93 [caption id="attachment_251" align="aligncenter" width="915"] erzurum uçak bileti satış noktası[/caption] Türkiy Erzurum Uçak Bileti İletişim : (0850) 302 54 93 [caption id="attachment_251" align="aligncenter" width="915"] erzurum uçak bileti satış noktası[/caption] Türkiy

Erzurum Uçak Bileti Satış Noktaları

Erzurum Uçak Bileti İletişim : (0850) 302 54 93

pegasus erzurum iletişim

erzurum uçak bileti satış noktası

Türkiye’nin yüz ölçümü en büyük şehirlerinden bir tanesi olan Erzurum uçak bileti satış noktaları hakkında bilgi bulabileceğiniz makalemize hoşgeldiniz. Her geçen gün yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya uçuş seferleri düzenlenmektedir. Bu seferlerin birçoğu direk uçuş olmakla birlikte, taleplerin fazla olmadığı şehirlerden ise direk aktarmalı uçuşlar bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse Erzurum’dan kharkiv’e gitmek isteyen bir havayolu misafiri, istanbul aktarmalı seyahat etmek durumundadır. Bunun nedeni, erzurum ile diğer yurtdışı şehirlerin mesafesinin fazla olması en önemli ektendir.

Pegasus Erzurum İletişim

Pegasus Havayolları, merkezi İstanbul’da olan, Türkiye’de otuz altı noktaya,  Avrupa’da ise yetmiş iki noktaya tarifeli seferler düzenleyen bir şirkettir. Asıl merkezi Sabiha Gökçen Havalimanı olmakla birlikte İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Antalya Havalimanı da diğer hublarıdır. 1990 yılında kurulan bu şirket Aer Lingus ve iki farklı şirketin birleşmesiyle hizmete başlamıştır. 1994 yılında ise hisselerini yerel bir bankaya satarak Türk şirketi haline gelmiştir.

Pegasus Havayolları Hakkında

Erzurum Pegasus İletişim 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok noktasına aktarmalı ve aktarmasız seferler düzenlemektedir. Ancak bazı illerden yurtdışına aktarmasız seferler bulunmamaktadır. Bunlardan biri olan Erzurum’dan henüz yurtdışına seferler yoktur. Kendini geliştirmekte olan Erzurum, zaman geçtikçe daha çok hareket noktasına sahip olacaktır. Bu süreç içinde Erzurum Pegasus hakkında istek ve şikayetlerinizi şirketimize bildirmeniz daha iyi bir hizmet almanız bakımından yararınıza olacaktır.

Erzurum Pegasus İletişim Adresi

Şirketimiz müşteri memnuniyetinin önplanda olduğu bir şirkettir ve bunun için izlediği bazı politikalar vardır. Bunlardan biri olan uygun fiyat politikası sayesinde uçmayan insanın kalmaması amaçlanır.

Kolayca Pegasus Havayolları İletişim Bileti Alma

    Pegasus uçak bileti satın almak için öncelikle 0888 228 12 12 numaralı hattı arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra www.flypgs.com internet sitesine girerek anasayfanın solunda bulunan Bilet Satış sekmesinden veya telefon ve tabletlerinize android, IOS üzerinden uygulamayı indirerek visa/mastercard kredi kartlarınızla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer makalemiz olan istanbul pegasus satış ofisleri ve diğer uçak bileti satış acenteleri‘nin adres ve telefon numarası bilgileri hakkında detaylı bilgi verdik. Okumanızda yarar var.

Erzurum Uçak Bileti Satış Noktaları

3.3 (65.45%) 22 votes

Yazar Hakkında

Toplam Konu Sayısı : 19

Yorum Yap

Scroll to top